2733
2734
عنوان

مرمری ام__لعنت به غربت💔💔💔💔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 5217 بازدید | 125 پست
شما مهد میزاریش؟

ن پیش خودمه همش 

کلا ماهی یبار ی ساعت شاید با ی بچه بازی کنه

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
ن پیش خودمه همش  کلا ماهی یبار ی ساعت شاید با ی بچه بازی کنه

آها

فقط اگه مشکلی نداره میشه بگی رفتار غیر عادی نداره؟؟

مثلا خیلی بهت بچسبه یا ترسو باشه

یا پرخاشگری کنه و بزنه؟

توخونه چجوریه کلا؟زیاد ق میزنه؟

خیر ببینی خیلی نگرانم

دختر من هفته ۴۳ بعد دوسال از سزارینم طبیعی پاشو تو دنیا گذاشت🥰میشه تویی ک بارداری صبرکنی نینیت خودش ب دنیا بیاد؟وقتی خودش بیاد یعنی همه چی تکمیله...یعنی خودش آماده ست...یعنی ب زور نیاوردیش بیرون...یعنی همه ی روزیش توی شکمتو خورده🤗...نه ب سزارین...نه ب آمپول فشار...فقط طبیعی فیزیولوژیک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آها فقط اگه مشکلی نداره میشه بگی رفتار غیر عادی نداره؟؟ مثلا خیلی بهت بچسبه یا ترسو باشه یا پرخاش ...

پرخاشگر نیس ولی خیلی وابستس تاپزکای اخرمو بخونی متوجه میشی

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
شغل شوهرتون چیه؟ نظامیه؟

ن عزیزم تو شرکت عموش حسابداره

2728
پرخاشگر نیس ولی خیلی وابستس تاپزکای اخرمو بخونی متوجه میشی

خیلی ممنونم ازت

خب حق بده بهش..از صبح تا شب با ماهستن دیگه طفلیا

دختر من هفته ۴۳ بعد دوسال از سزارینم طبیعی پاشو تو دنیا گذاشت🥰میشه تویی ک بارداری صبرکنی نینیت خودش ب دنیا بیاد؟وقتی خودش بیاد یعنی همه چی تکمیله...یعنی خودش آماده ست...یعنی ب زور نیاوردیش بیرون...یعنی همه ی روزیش توی شکمتو خورده🤗...نه ب سزارین...نه ب آمپول فشار...فقط طبیعی فیزیولوژیک

غصه نخور منم غریبم خودم تهران مامان بابام بجنورد سالی یه بار به زور میرم می بینمشون خدا رو داریم چاره ای نداریم هیچکدوم از اقوام اینجا نیستن حتی اقوام شوهرم هم نیستن غصه نخور خدا بزرگه

خانم هستم نام کاربریم اسم شوهرمه اینقد همتون به کاربری من گیرندید ممنون