2737
2739
عنوان

مرمری ام__لعنت به غربت💔💔💔💔💔

5217 بازدید | 125 پست

خانوادم ۱۰روزی بود اومده بودن خونم الان رفتن😭😭😭 چقدر حاله بدیه انگار ادم داغ دیده با اینکه هرماه میرم پیششون موقع خدا حافظی هی چشام پرشد از اشک هی الکی خندیدم که نفهمن درو دیوار خونه بهم دهن کجی میکنن پسرم خوابه میدونم که بیدار شه ببینه نیستن کلی گریه میکنه این چند روزه همش با استرس بیدار میشد وتا چشاش باز نشده بدو بدو میرفت تو اتاقها دنبال مامانم میگشت 😭

ی حسه مسخره ای هم هی میاد تو ذهنم و اذیتم میکنه اینکه شوهرم خانوادمو برد برسونه و برگرده یعنی همه عزیزترینهام تو ی ماشینن خدای نکرده اتفاقی بیوفته من میمونم و پسرم و عزیزایی ک دیگه ندارم نمیدونم چرا هی به این چرندیات فکرمیکنم صدقه دادم ایت الکرسی خوندم دلم اروم نمیگیره😔

لعنت به غربت💔

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

خیلی سخته...باز عادت میکنی

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
2738

مرمری خودتو ناراحت نکن عزیزم چیزی نمیشه به دلت بد راه ندههه😘😘😘

محصولات آرایشی و بهداشتی و درمانی•درمان جوش•لک صورت•اسکار جوش•منافذ باز•قطع ریزش مو و رویش مجدد موها•از بین بردن کامل چروک های صورت پنج سال بدون بازگشت•روشن شدن صورت•روشن شدن دست ها ،کشاله ی ران،زانو،ارنج و نواحی تیره ی بدن،پرپشت شدن موها،رویش و تقویت مژه و ابرو•روغن های گیاهی اصل:آرگان،ماکادمیا،زیتون،خشخاش.جهت مشاوره ی رایگان و سفارش محصول به ایدی تلگرام:nafismakeup1@ 
2706