1428
1389
عنوان

مرگ

169 بازدید | 16 پست

قبلنا هرکی آرزوی مرگ میکرد با خودم میگفتم چطور ممکنه کسی آرزوی مرگ کنه! یعنی از مرگ نمیترسه؟ اما حالا خودم از این زندگی کردنم دارم خفه میشم چند بارم آرزو کردم ک خدا یا حاجتمو بده حالمو خوب کنه یا بمیرم بهتره. باورم نمیشه من همون آدم قبلم که از آرزوی مرگ مردم برا خودشون تعجب میکرد

خدایا خودت میدونی چمه...پس الهی بحق بنده های آبرومندت که بهشون دخیل بستم و توسل کردم و بحق خودت که بهت توکل کردم الهی آمین

زندگی خیلی عجیبه 

چیزی میشی که دقیقا نقطه مقابلت بود 😔

زندگی کردن شاید  سخته اما چه بخوایم چه نخوایم جریان داره و فرداها پشت سر هم میان.پس بهتره برای فرداها برنامه های خوبی داشته باشیم و از امروزمون بهترین خاطره رو بسازیم 😻رویاها بخشی از واقعیت وجوده ماست ،هیچ رویایی نیست به واقعیت تبدیل نشه ؛این ماییم که باید انتخاب کنیم _تلاش کنیم.          رویاها و آرزو های قشنگ و زیادی دارم_آینده ی رنگارنگی در انتظار منه_پر از نورو رنگ _پر از شادی .من مطمعنم آینده از آن کساییه  که ایمان دارن به رویاهاشون میرسن ❤خیلی امیدوارم..........❤😻😄

هیولای پخش لوازم  آشپزخانه رو بشناسید

1390

[QUOTE=105120072]چند سالتونه؟[/QUOTدارم میشم ۳۰، پری جان داشتم قصه ی زندگیتو میخوندم

خدایا خودت میدونی چمه...پس الهی بحق بنده های آبرومندت که بهشون دخیل بستم و توسل کردم و بحق خودت که بهت توکل کردم الهی آمین
زندگی خیلی عجیبه  چیزی میشی که دقیقا نقطه مقابلت بود 😔

😭😭😭😭😭😭😭

بیمار هستین یا مشکل دیگه ای دارین؟؟؟؟

نه بیمار نیستم. مشکلاتم زیاده

1394
برات دعا میکنم حال دلت خوب بشه .خدا خودش برات چاره بسازه

ممنون. خدا بحق این محرم حاجت همه رو بده منم مثل همه

4 سال بهتر که چه عرض کنم باید ساخت.بخاطر همسرم، بخاطرپسرم

خدا رحمتش کنه‌. خدا پسر و همسرتو واست نکه داره

1387
ممنونم مشکلت چیه عزیزم؟

والا مشکل ک کم ندارم زیاده از کارم از زندگیم از وضع مالیم از همه چیم خستم

والا مشکل ک کم ندارم زیاده از کارم از زندگیم از وضع مالیم از همه چیم خستم

متاهلی عزیزم؟

حرف بزن اگه دوست داری سبک شی

خیلی از آدما شاید اگه کسیو داشته باشن باهاش درد دل کنن به آخرش نرسن...

بدی مکن که در این کشتزار زود زوال،به داس دهر،همان بدروی که می کاری...