2733
2734
عنوان

چ نذری کنم مادرشوهرم بیاد نزدیکمون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 893 بازدید | 95 پست
واقعا اینقدر عجیبه؟ واقعا اگر شما جای من بودید دوستش نداشتید؟ همیشه بااحترام باهام صحبت کرده  ...

ن عزیز واسه من عجیب نیس!!!

چرا باید از کسی ک مثه مادرت باهات رفتار میکنه خوشت نیاد؟ 

قدرش رو بدون!!!😘😘

این نعمت نصیب هرکسی نمیشه😅😂

طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید
عجب ادمی هستی دو ساعت داشتی منو تنبیه میکردی 😂😂

خب من خودم باردارم نمیتونم بخورم گفتم حداقل کوفت بقیه کنم ب اوناهم خوش نگذره😂

آرزو میکنم اون مشکلی که راجبش نمیتونین با هیچکس صحبت کنین حل‌شه :)  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی شیفته تمام پاسخ ها شدم هیچ کس اصلا ب سوال من توجه ام نکرده؟!

اونوقت دیگه اینجانی نی سایت نبود...

پسرخوشگل من👶۲۵آبان۹۹رفتم دکترکه برام غربالگری مرحله دوم روبنویسه،دکتربهم گف که برم درازبکشم برای سونو،اومداون دستگاهه رو گذاشت روشکمم یکم نگاکرد گف خب بسلامتی بچتم پسره😍اون لحظه قندتودلم اب شد باخودم گفتم خدایاشکرت مردکوچک زندگیمم توراهه،میاد ومیشه همه زندگی من.روزبه روز جلوچشام قدمیکشه ،میشه غروروتکیه گاه مامانش😍تودلی قشنگم ازخدامیخوام سالم بیای بغل مامانی👶زودتربیا چون مامان خیلی بیقرار لمس دستای کوچولوته گل من🌸🤰خدای مهربونم بابت همه داده هاونداده هات ممنونم ازت❤خدایاقسمت میدم به طفل۶ماهه حسین،دامن همه منتظرارو سبزکن نذارکسی ارزوی مادرشدن به دلش بمونه🤲دوست عزیزم که داری امضامومیخونی،میشه خواهش کنم یه صلوات ازته دلت برای حل شدن مشکلم مهمونم کنی؟خداحاجتتوروا کنه انشاءلله😘

هیچی صادقانه بگو من تو رو ای لاو یو جای نرو دل ندارم همین نزدیکا بمون اصن یه دوواحد اجاره کنیم

می رقصانم زندگیم را بساز خودم    هیچوقت از خدا ناامید نشید معجزاتش به موقع تو زندگیتون رخ میده
2742
خب من خودم باردارم نمیتونم بخورم گفتم حداقل کوفت بقیه کنم ب اوناهم خوش نگذره😂

اره نخور عزیزم برا بچت ضرر داره 😍😍

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
نه اینجام ولش کن اونارو نمیخورم دارم حسرت میخورم😝😝😝

😂

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
هیچی صادقانه بگو من تو رو ایلاو یو جای نرو دل ندارم همین نزدیکا بمون اصن یه دوواحد اجاره کنیم

اصلا میتونه مث منه خنگ در واحدخودشو ببنده وبره بشینه ور دل مادرشوهرش ک همه چیزش زیر ذره بین باشه و بین حرف زدناش باشوهرشم دخالت کنن😭

پسرخوشگل من👶۲۵آبان۹۹رفتم دکترکه برام غربالگری مرحله دوم روبنویسه،دکتربهم گف که برم درازبکشم برای سونو،اومداون دستگاهه رو گذاشت روشکمم یکم نگاکرد گف خب بسلامتی بچتم پسره😍اون لحظه قندتودلم اب شد باخودم گفتم خدایاشکرت مردکوچک زندگیمم توراهه،میاد ومیشه همه زندگی من.روزبه روز جلوچشام قدمیکشه ،میشه غروروتکیه گاه مامانش😍تودلی قشنگم ازخدامیخوام سالم بیای بغل مامانی👶زودتربیا چون مامان خیلی بیقرار لمس دستای کوچولوته گل من🌸🤰خدای مهربونم بابت همه داده هاونداده هات ممنونم ازت❤خدایاقسمت میدم به طفل۶ماهه حسین،دامن همه منتظرارو سبزکن نذارکسی ارزوی مادرشدن به دلش بمونه🤲دوست عزیزم که داری امضامومیخونی،میشه خواهش کنم یه صلوات ازته دلت برای حل شدن مشکلم مهمونم کنی؟خداحاجتتوروا کنه انشاءلله😘
2740
تاحالا ک نخوردم والا بعد از اینم چشم😂😂😂

انشالله ب سلامتی بغلت بگیریش عزیزم

اخه عزیز همچین نذری وجود نداره🤦🏻‍♀️

شما نذر بکن ب نیت این ک ب خواسته ات برسی!!!

نذر هم بستگی ب خودت داره!!! این ک توان مالی ات در چ حدی هست؟

طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید
اصلا میتونه مث منه خنگ در واحدخودشو ببنده وبره بشینه ور دل مادرشوهرش ک همه چیزش زیر ذره بین باشه و ب ...

من اگه دوتا خواهرشوهر ماه نداشتم دیوانه ای بودم برای خودم خدا برام حفظشون کنه مادر شوهرم کسی باهاش نمیسازه حتی بچه هاش 

می رقصانم زندگیم را بساز خودم    هیچوقت از خدا ناامید نشید معجزاتش به موقع تو زندگیتون رخ میده
هیچی صادقانه بگو من تو رو ای لاو یو جای نرو دل ندارم همین نزدیکا بمون اصن یه دوواحد اجاره کنیم

میخواهندبخرن وگرنه اگر اجاره میخواستن حتما باهم میگرفتیم

سعی کنیم خوب باشیم،حتی بدها هم خوبی رومیفهمن!🙄
ان شاءالله🙏💗 اتفاقا دکتر امروز دلمو لرزوند ب این دعا خیلی احتیاج داشتم الان😢😘

نی نی تو بغل گرفتی بسلامتی برای ما منتطرا دعا کن با تشکررررررررررررر     

من اگه دوتا خواهرشوهر ماه نداشتم دیوانه ای بودم برای خودم خدا برام حفظشون کنه مادر شوهرم کسی باهاش ن ...

ایشالا همیشه باهم خوب باشید من خاهرشوهر ندارم و حالاکه دارم وضعیت فعلیمو میبینم روزی صدبارخداروشکر میکنم ک خاهرشوهرندارم...وگرنه الان دیگه با کوله بارم برگشته بودم خونه بابام

2706