2752
2734
عنوان

چ نذری کنم مادرشوهرم بیاد نزدیکمون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 893 بازدید | 95 پست

لزومی نداره نزدیک هم باشین، ببین عزیزم هر چقدرم خوب باشین بازم بعد یه مدت یه کاراییشون رو مخته، نه تنها خانواده شوهر، حتی خانواده خود آدمن همینطورن، به نظر من اگه میخوای همیشه این دوست داشتن پابرجا باشه فاصلت رو با همه اطرافیانت حفظ کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینو بخوره مست میشه ها از ما گفتن😅😂

😂😂😂 چیزی شبیه اسید پیدا نکردم

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2731
اعتراف میکنم ک اولین باره همچین چیزی توی سایت میشنوم!!!! مادرشوهرمو دوس دارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یه نص ...

واقعا اینقدر عجیبه؟

واقعا اگر شما جای من بودید دوستش نداشتید؟

همیشه بااحترام باهام صحبت کرده 

هرچی برای دخترش کرده برای منم کرده حتی موقع زایمانم اومد مادرمو فرستاد خونه گفت دخترماهم هست شماهم خسته میشید

اگرهمسرم یکم لحنش باهام بدبوده بهش تذکرداده

مزون دوزه و تو دوخت لباسم سنگ تموم گذاشته درحالی ک فقط قرار بود الگوشو بکشه

بازم هست فقط یکمشو گفتم تا ببینم من عجیبم ک دوستش دارم؟!

سعی کنیم خوب باشیم،حتی بدها هم خوبی رومیفهمن!🙄
چرا خب واقعا خیلییی مهربونه عین مادرمه کمکمه مراقب پسرمه خیلی هم هنرمنده و کمکم میکنه

خوش به حالت مادر شوهر خوبی داری شما حتما عروس خوبی هستین براش قدرشو بدون عزیزم ،کاش همه مادر شوهرا خوب بودن 😔😔

واقعا اینقدر عجیبه؟ واقعا اگر شما جای من بودید دوستش نداشتید؟ همیشه بااحترام باهام صحبت کرده  ...

نه بزارش روسرت بخدا حیف رو زمین راه بره   

می رقصانم زندگیم را بساز خودم    هیچوقت از خدا ناامید نشید معجزاتش به موقع تو زندگیتون رخ میده
واقعا اینقدر عجیبه؟ واقعا اگر شما جای من بودید دوستش نداشتید؟ همیشه بااحترام باهام صحبت کرده  ...

عزیزم اینارو نگو... هر چقدر شوهرت برات خوبه... مادر شوهرت باهات مهربونه پیش هیشکی نگو... زیاد تعریف نکن... یجوری وا نمود کن ک خیلی معمولین... چشتون میزنن... از من ب شما نصیحت... منم دیگ زیاد تعریف نمیکنم

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
پیدا نکردی ک نکردی چرا بچه مردمو شراب خور میکنی فرزندم😐😅😂😂😂😂

😂😂😂😂 نخورد که... طرف در رفت 😂