2752
2734
عنوان

چ نذری کنم مادرشوهرم بیاد نزدیکمون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 893 بازدید | 95 پست
اسیدمون تموم شده سم بدم خدمتتون؟+

هرچی داری بده 🤣🤣

پسرخوشگل من👶۲۵آبان۹۹رفتم دکترکه برام غربالگری مرحله دوم روبنویسه،دکتربهم گف که برم درازبکشم برای سونو،اومداون دستگاهه رو گذاشت روشکمم یکم نگاکرد گف خب بسلامتی بچتم پسره😍اون لحظه قندتودلم اب شد باخودم گفتم خدایاشکرت مردکوچک زندگیمم توراهه،میاد ومیشه همه زندگی من.روزبه روز جلوچشام قدمیکشه ،میشه غروروتکیه گاه مامانش😍تودلی قشنگم ازخدامیخوام سالم بیای بغل مامانی👶زودتربیا چون مامان خیلی بیقرار لمس دستای کوچولوته گل من🌸🤰خدای مهربونم بابت همه داده هاونداده هات ممنونم ازت❤خدایاقسمت میدم به طفل۶ماهه حسین،دامن همه منتظرارو سبزکن نذارکسی ارزوی مادرشدن به دلش بمونه🤲دوست عزیزم که داری امضامومیخونی،میشه خواهش کنم یه صلوات ازته دلت برای حل شدن مشکلم مهمونم کنی؟خداحاجتتوروا کنه انشاءلله😘
واقعا اینقدر عجیبه؟ واقعا اگر شما جای من بودید دوستش نداشتید؟ همیشه بااحترام باهام صحبت کرده  ...

عزیزم شما خودتم خوبی .مادر من مثل مادرشوهر شما برا عروسش هست ولی عروسش قدر نشناس 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم اینارو نگو... هر چقدر شوهرت برات خوبه... مادر شوهرت باهات مهربونه پیش هیشکی نگو... زیاد تعریف ...

ممنونم ک گفتید

سعی کنیم خوب باشیم،حتی بدها هم خوبی رومیفهمن!🙄
🍷🍷🍷 نمیدونم چیه... بخور... انشالله ک اسید باشه

حلالم کنید خخخخ

پسرخوشگل من👶۲۵آبان۹۹رفتم دکترکه برام غربالگری مرحله دوم روبنویسه،دکتربهم گف که برم درازبکشم برای سونو،اومداون دستگاهه رو گذاشت روشکمم یکم نگاکرد گف خب بسلامتی بچتم پسره😍اون لحظه قندتودلم اب شد باخودم گفتم خدایاشکرت مردکوچک زندگیمم توراهه،میاد ومیشه همه زندگی من.روزبه روز جلوچشام قدمیکشه ،میشه غروروتکیه گاه مامانش😍تودلی قشنگم ازخدامیخوام سالم بیای بغل مامانی👶زودتربیا چون مامان خیلی بیقرار لمس دستای کوچولوته گل من🌸🤰خدای مهربونم بابت همه داده هاونداده هات ممنونم ازت❤خدایاقسمت میدم به طفل۶ماهه حسین،دامن همه منتظرارو سبزکن نذارکسی ارزوی مادرشدن به دلش بمونه🤲دوست عزیزم که داری امضامومیخونی،میشه خواهش کنم یه صلوات ازته دلت برای حل شدن مشکلم مهمونم کنی؟خداحاجتتوروا کنه انشاءلله😘
2731
در تعجبم چرا اینقدر همه تعجب کردن😐😐😐 یعنی حتی مادر خودتون واسه عروسش بده ک اینقدر براتون غیرقابل ...

مامان من در اخر پشت پسرش بود موقعه ای که زن اول برادرم میخواست جدا بشه بنظرم حقش نبود از برادرم متنفرم و برای زن برادرم جنگیدم اما بد ماجرا شدم  من مامانم قبول ندارم ولی به نسبت مادرشوهر بد نیست

می رقصانم زندگیم را بساز خودم    هیچوقت از خدا ناامید نشید معجزاتش به موقع تو زندگیتون رخ میده
ممنونم ک گفتید

خواهش میکنم 

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
عزیزم شما خودتم خوبی .مادر من مثل مادرشوهر شما برا عروسش هست ولی عروسش قدر نشناس 

همیش ی طرفه نباید قضاوت کنیم، اینک بعضیا واقعا ناسپاسن صحیح ولی خب همیشه ما حق و ب خودمون میدیم ، البته کلی گفتم خانومی مادر شما فرشته ست

حلالم کنید خخخخ

😂😂😂

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

بچه ها عروس ما هم مثل این خانمه... خونه ی برادرم نزدیک مامانمه یعنی خیلی خیلی نزدیک . بعد حرف خونه که شد بابام اینا به عروسمون گفتن اینجا رو بدین اجاره یا بفروشین برید نزدیک محل کارتون یا نزدیک مامانت یا هرجا که خودت دوست داری، عروسمون قبول نکرد که نکرد. الان هم خونشون افتاده تو طرح شهرداری میگه ما خونه نمی خواهیم ؛ میایم با شما زندگی کنیم... واقعا جدی هم میگه ها

ولش کن بیا بشینیم دوتایی حالشو ببریم😂😂

عجب ادمی هستی دو ساعت داشتی منو تنبیه میکردی 😂😂

😂😂😂😂 نخورد که... طرف در رفت 😂

نه اینجام ولش کن اونارو نمیخورم دارم حسرت میخورم😝😝😝

همیش ی طرفه نباید قضاوت کنیم، اینک بعضیا واقعا ناسپاسن صحیح ولی خب همیشه ما حق و ب خودمون میدی ...

عزیزم اینجا کسی من نمیشناس ک بخوام از مادرم تعریف کنم.فقط خواستم ب استارتر بگم ک خودشم خوب .