1421
1363

خوش به حالت

بازم توتاریکیه شب...توی این خونه تنهام مث شبهای قبل...واسم دیگه بیخوده حرفات...مث تک تک دردام ریختمشون ته قلبم...چقداین روزادلت شلوغه...چقدسخته که ببینی دروغه...اونی که یه روزبهت می گفت عشقم...واسه من دیگه معنی نداره...عشقی که تهش غصه بیاره...بهتره دیگه بیفته ازچشمم...خستم من دیگه ازهمه خستم...من درقلبموبستم...ازاین به بعدتنهام...میرم یه جای دیگه که شاید...بتونم اونجاراحت کم کنم ازدردام...بردارچمدونتوبردار...مث هرروزوهربار...دل خسته برو...اونی که می گفت تورومی خواد...روی همه ی دردات دروبسته برو...انگاری این قانون دنیاست...اون که عاشقه همیشه تنهاست...عشق واقعی فقط توی رویاست...دل من باتوفاصله داره...دل توباکی خاطره داره...می دونم دیگه تلخه واست حرفام...😔😔😔

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1390
1394

بله یکی دو روز برو مرخصی، خونه مامان یا مسافرت! این شغل پایانی نداره!!

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْتَغْفِرُکَ لِکُلِّ ذَنْبٍ اسْتَوْجَبْتُ بِهِ مِنْکَ رَدَّ الدُّعاءِ، وَحِرْمانَ الاِْجابِةِ، وَخَیْبَةَ الطَّمَعِ، وَانْفِساخَ الرَّجاءِ
😢😢😢چرا اینجوری شدم

شاید از چیزی ناراحتی دلخوشی نداری من یکسال اول عالی بودم اما الان فقط وقتایی که دلم خوشه خونم برق میزنه

خلاصه ی زندگیه خیلیامون‌.......👇.                                                                                                  اولینباری که دلت میشکنه💔 ، اولین باری که یه تلخی رو توی زندگیت مزه می کنی 😣، اولین باری که با درد آشنا میشی ...فریاد میزنی🙁 ، حال بدت رو به همه نشون میدی 😔، درون و بیرونت با هم آوار میشه ، به غریبه و آشنا متوسل میشی واسه درد دل کردن و آروم شدن ...تهش اینه که هربار توی آینه ضعیف ترین موجود دنیا رو میبینی از خودت و احوالِ پریشونت بیزار میشی !یه مدت که بگذره ...دوزِ دردا و تلخیا و شکست ها که بره بالاتر ، زخم های عمیق تر رو که حس کنی کم کم ساکت میشی و میریزی تو خودت ...یه نقابِ درجه یک برای خودت انتخاب میکنی و میزنی به صورتت میشی شادترین نسخه ای که خدا میتونست ازت بسازه☺                                                                   👸امسال تولدم ارزو کردم که سال بعد تولدم دیگه ارزوهای امسالمو نداشته باشم ❤❤خدایا ارزوهامو بروارده کن .......
1418

من😩😩چون همه چی تازه س خودمونو هلاک میکنیم😩

قانون نی نی سایتی ها:یه تاپیک میزنی نظر اول تعریفت کرد یعنی حله همه پشت سر اون تعریفت میکنن ولی وای بحالت نظر اول خار داشته باشه و ادامه ماجرا..😞😞
1391