2733
2739

سلام. تاسوعا عاشورا رو مشهد بودم ( انشالله قسمت همه دوستان) 

حالا خالم دعوت کرده .شوهرم نمیزاره برام اما دلم میخواد برم.میگه زیاد بیرون بودی یذره خونه بمون. بحثمم شد باهاش

میدونم نظرش عوض نمیشه.  چیکار کنم حالشو بگیرم.  اه چیزی که بدم میومد سرم اومد 

خدایا شکرت بابت همه نعمت هایی دادی . بنظرم هیچ کدوم از نعمت های خدا کوچیک نیستن فقط کافیه به نبودن همون نعمتی که فکر میکنیم کوچیکه بیشتر فکر کنیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مهمونی زنونه ست یعنی؟ 

اره دقیقا 

خدایا شکرت بابت همه نعمت هایی دادی . بنظرم هیچ کدوم از نعمت های خدا کوچیک نیستن فقط کافیه به نبودن همون نعمتی که فکر میکنیم کوچیکه بیشتر فکر کنیم
برو بگیر بخواب😂😂😂 بهش محل نذار یا تو شامش کلی فلفل نمک بریز

😂😂 

2740
جات خالی اسی همین الان یه لیمو ترشو چار قستمت کردم با نمک خوردم  اووووف خیلی خوب بود

نوششش جونت عزیزم

اره دقیقا 

درسته یه هفته گذشته از عاشورا تاسوعا ولی خب ، بدون همسرت مسافرت بودی اره؟ اگر ایرادی بود از سفرت ایراد می گرفت

بعدم اون سرکار میره حتما کم دیدتت دلش برات تنگ شده

نرو ولی بگو ارزششو داشت یه خوشحالی کوچیک از زنتو اینجور دریغ کنیو نزاری برم...تا مدتی سر سنگین باش ب ...

این خوبه 

2706