2733
2739
عنوان

با شوهرم قهرم نمیدونم چ واکنشی نشون بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 445 بازدید | 37 پست
با این نظر بیشتر موافقم و اینکه         استارتر       یه چیز به ...

آخه کلا در مدارس گرفته 

خدایا شکرت بابت همه نعمت هایی دادی . بنظرم هیچ کدوم از نعمت های خدا کوچیک نیستن فقط کافیه به نبودن همون نعمتی که فکر میکنیم کوچیکه بیشتر فکر کنیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عجب زرنگی هستی توو            ولی مشخص ه  شوهرت  دوست داره ه ...

مرسی عزیزمم😘😘حالا کلی شگردم دارم مثلا وقتی دعوا میکنیم اگه تقصیر اون باشه اون میاد فوری منت کشی اما اگه تقصیر من باشه عذاب وجدان میگیرم غرورمم اجازه نمیده برم منت کشی الکی خودمو به دل درد میزنم میاد ماساژ میده مسکن میاره آشتی میکنیم....خیلی جلب م نه؟؟😂😂

مرسی عزیزمم😘😘حالا کلی شگردم دارم مثلا وقتی دعوا میکنیم اگه تقصیر اون باشه اون میاد فوری منت کشی ام ...

خیلی  ییییییی

ولی حواست باشه     همسرت  خر نیست هااا    می فهمه و هیچی نمی گه          یه جا ممکن ه  ببره  و تحملش تموم بشه   و سر همین قضیه (که وقتی مقصری عذرخواهی نمی کنی)       دعوا شدید درست کنه   (که البته حق هم داره)
این رفتار اشتباهه   وقتی مقصری عین یه انسان بالغ عذرخواهی کن (یه کم لوس بازی دربیار و به خنده تمومش کن)

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
2731
مرسی عزیزمم😘😘حالا کلی شگردم دارم مثلا وقتی دعوا میکنیم اگه تقصیر اون باشه اون میاد فوری منت کشی ام ...

شما حتما  خیلی خوبی  و  زرنگی        و باهوشی

ولی جسارتا هرچند خیلی خوبی         ولی من یکی با یکی مثل شما نمی تونم زندگی کنم         چون تیزهوشم    سریع متوجه میشم  طرف داره فیلم بازی می کنه یا گولم میزنه        
غرور  زندگی ت رو خراب می کنه              آدم بالغ و عاقل وقتی اشتباه کرد اشتباهش رو قبول می کنه  براحتی عذرخواهی می کنه و از دل طرف مقابلش درمیاره

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
خیلی  ییییییی ولی حواست باشه     همسرت  خر نیست هااا    می فهمه و هیچ ...

آره عزیزم حق با توعه اما من اخلاق شوهرمومیدونم... میدونم جواب میگیرم این کارو میکنم آخه اصلا دل نازکه وجدانش قبول نمیکنه من مریض باشمو اون بیکار بشینه مطمئن باش اگه میدونستم شوهرم بی تفاوت کینه ای غلط میکردم صد ساله سیاه واسش نقش بازی کنم

آره عزیزم حق با توعه اما من اخلاق شوهرمومیدونم... میدونم جواب میگیرم این کارو میکنم آخه اصلا دل نازک ...

منظورم رو متوجه نشدی             این که ایشون  می فهمه و باز از روی دل نازکی و اینکه شاید واقعا دلش درد می کنه میاد سمت تون     خیلی واضح ه

ولی شاید یا جایی دیگه        تحملش تموم بشه                 به نظرم  یهو نمی تونی این عادت مغرور بودن و عذرخواهی نکردن رو کنار بگذاری      آروم آروم سعی کن  هر از گاهی اشتباهت رو قبول کنی و از دلش دربیاری
عشق تون پایدار.

2740