2410
2553

امشب بعد ۲سال رفتیم خونه عموش ک شهر دیگه بود.بعد مهمون داشتن ۳تاخانوم بودن ی مادر و دوتا دختراش ک ازدواج کرده بودن و بچه هم داشتن(دخترا اومدن خونه عمه شون)

شوهرم احوالپرسی کرد و خانومه خطاب ب من گفت چ عجب شمارو دیدیم مشتاق دیدار.حالا منم هاج و واج ک خدایا این چی میگه مشتاق دیدار من؟من اصلا شمارو نمیشناسم ک😑

خلاصه منم در جواب گفتم محبت دارین همچنین و ازین حرفا

دختربزرگه زوم بود رو شوهرم و تامنو میدید نگاهشو میدزدید و شوهرمم بااینکه گرم صحبت باعموش و زنعموش و بقیه بود قشنگ متوجه نکاه دختربزرگه شد و من بعنوان ی زن خیلی خوب فهمیدم اینو

بحثتون رو با ادم معلوم الحال بااین جمله خاتمه بدین...تو ن شعورشو داری ک حرف منو بفهمی و ن سوادشو داری ک منو قانع کنی!!!!!!پس بیخیال           ازونجایی ک شان و شخصیتم اجازه نمیده باهات همکلام بشم تنهات میذارم🙂 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

دیگه حرفای چرت و تکراری ادامه داشت و دختر بزرگه بیشتر رو شوهرم و مادره رو من بود نگاهش😐😐یدفعه حرف رسید ب اینکه چندساله ما ازدواج کردیم و نمدونم چطور اشناشدین و..کم کم داشت وارد جزئیات میشد خانومه ک حس کردم ی چیزی هست

اخه ی خانم نسبتا غریبه تو اولین دیدار یهو بیاد بگه پدرتون چکارن؟اصالتا کحایی هستین و ازینجور سوالا خوب چ معنی میده

بحثتون رو با ادم معلوم الحال بااین جمله خاتمه بدین...تو ن شعورشو داری ک حرف منو بفهمی و ن سوادشو داری ک منو قانع کنی!!!!!!پس بیخیال           ازونجایی ک شان و شخصیتم اجازه نمیده باهات همکلام بشم تنهات میذارم🙂 
2714

دیگه ب پسرم گفتم برو در گوش  بابایی بگو جیش دارم ک یعنی پاشیم بریم.رمزمون مثلا😐

شوهرم انگار ن انگار بردش سرویس و اومد و هنچنان صحبت و خانومه شروع کرد گرم گرفتن باشوهرم دیگه کفری شدم ما اومده بودیم مثلااااا دیدن عمو و زنعموش ن سوال و حوابای مزخرف این خانم و نگاههای معنادار دخترش ک

2706