2733
2734
عنوان

شوهر بیمعرفتم بدجور آتیشم زد😔نمیتونم کناربیام

| مشاهده متن کامل بحث + 367371 بازدید | 1537 پست

بعد گفت اونا برادرزاده های زنعموم بودن ک پدرشون بخاطر اعتیاد و سابقه دزدی و اینا همیشه تو حبس و زندان بوده و این دوتا دخترش حیف و حروم شدن!

دیدیشون چقدر خانوم و باوقار و خوشگل بودن؟

واقعا ی پدر چقدر میتونه پست باشه ک اینجوری اینده دختراش خراب کنه

خانواده من فقط بخاطر باباشون راضی نشدن ب این وصلت

بحثتون رو با ادم معلوم الحال بااین جمله خاتمه بدین...تو ن شعورشو داری ک حرف منو بفهمی و ن سوادشو داری ک منو قانع کنی!!!!!!پس بیخیال           ازونجایی ک شان و شخصیتم اجازه نمیده باهات همکلام بشم تنهات میذارم🙂 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد گفت اونا برادرزاده های زنعموم بودن ک پدرشون بخاطر اعتیاد و سابقه دزدی و اینا همیشه تو حبس و زندا ...

چقد پررو ،ولی نزن تو ذوقش بذار همه چی رو برات بگه

آی وی اف انجام دادم و این ماه انتقال جنین فریز دارم،،،فقط 2 تاجنین برام تشکیل شد،،، دوستای خوبم لطفا اگه ممکنه  برام ی صلوات بفرستین ک مثبت شه و نی نی بیاد توی دلم ممنون از همتون😍😍 ،،،،،4 آبان 98 انتقال دادم متاسفانه منفی شد 😳
2728

خیلی طبیعی ک انگار ن انگار ناراحتم گفتم اخی اره دیدم الان چطورن خوشبختن؟

گفت ن بابا هردوشون شوهراشون دست کمی از باباشون نداره...ظاهرشون خوبه ولی اونام انکاری نامردن

حیف حیف حیف بخدا چجوری حروم شدن اخه

گفتم خواستکار کوچیکه بودی؟میدونستم بزرگه بوده از نکاهاش فهمیدم خاستم خودش بگه

گفت ن بزرگه بااینکه همسنم بود ولی هم قشنگ تر بود هم خانوم تر ولی این مادرم قبول نکرد لعنت ب این دنیای نامرد

بحثتون رو با ادم معلوم الحال بااین جمله خاتمه بدین...تو ن شعورشو داری ک حرف منو بفهمی و ن سوادشو داری ک منو قانع کنی!!!!!!پس بیخیال           ازونجایی ک شان و شخصیتم اجازه نمیده باهات همکلام بشم تنهات میذارم🙂 

دیگه ساکت شدم.حین رانندگی گفت شام چی میخوری گفتم هیچی!هرچی میخای واسه خودتون بخر

اومدیم غذا گرفت داشتم ب بچم شام میدادم هرچی حرف زد جواب ندادم

گفت تو هنوز از خونه عموم ناراحتی؟بابا اون خانومه چیزی تو دلش نیست..جواب ندادم سرگرم بچم بودم

موقع تلوزیون خاستم سریال شبکه ۱ ببینم گفت اگر حرف نزنی عوضش میکنم جواب ندادم رفتم سروقت گوشیم

بیشعور عوضی نکبت اصلا انگار ن انگارش بود

اومد گفت چته امشب تو

2740
گذشته هیچ ربطی به طرف مقابل نداره تامام

گ....ه میخوره جلو من میگه اینارو

من مگه ازش خواستم تعریف کنه یا رفتم پرس و جوی محلی

حیوون احنق

میدونم عزیزم الان خیلی ناراحتی چقد مردا سنگدلن

کاش فقط سنگدل بود

امشب فهمیدم حیوون شرف داره ب این

اخه چطور تو روی من بگه حیف و خوشگل بوده و افسوس و مادرم و فلان 

بابااخه گذشتش بوده توکه نبودی اون موقع میدونم حسودی زنونه داری ولی الکی خودتوناراحت نکن ببین کاری نکن حرفاشوبهت نگه اگه اون موقع توبودی بایدناراحت میشدی نه الان

تیکربارداری آیندمه صلوات بفرستین تابراورده بشه😍😍😍😍😍👶👶👶👶👶👶👶👶👶
گ....ه میخوره جلو من میگه اینارو من مگه ازش خواستم تعریف کنه یا رفتم پرس و جوی محلی حیوون احنق

درست نیس راجع به شوهرت اینجوربگی خوشگلم نگو

تیکربارداری آیندمه صلوات بفرستین تابراورده بشه😍😍😍😍😍👶👶👶👶👶👶👶👶👶
گ....ه میخوره جلو من میگه اینارو من مگه ازش خواستم تعریف کنه یا رفتم پرس و جوی محلی حیوون احنق

اعصاب خودتو خورد نکن 

بجای قهر کردنم بهش بگو که از رفتارش ناراحتی محکم باهاش حرف بزن

زندگی را باید زندگی کرد .........
کاش فقط سنگدل بود امشب فهمیدم حیوون شرف داره ب این اخه چطور تو روی من بگه حیف و خوشگل بوده و افسوس ...

اسی حق داری منم ناراحت شدم ولی چه میشه کرده باید یا فراموش کنی یا باخودت کناربیای که گذشته ها گذشته❤

😒میگن زندگی زیباست😵😕اما کجاش نمیدونم  😏 😐😐😐خواهشا اسم تغییرات هورمونیتونو عشق نذارید😒😏باتچکر🙏🙏