2726

امشب بعد ۲سال رفتیم خونه عموش ک شهر دیگه بود.بعد مهمون داشتن ۳تاخانوم بودن ی مادر و دوتا دختراش ک ازدواج کرده بودن و بچه هم داشتن(دخترا اومدن خونه عمه شون)

شوهرم احوالپرسی کرد و خانومه خطاب ب من گفت چ عجب شمارو دیدیم مشتاق دیدار.حالا منم هاج و واج ک خدایا این چی میگه مشتاق دیدار من؟من اصلا شمارو نمیشناسم ک😑

خلاصه منم در جواب گفتم محبت دارین همچنین و ازین حرفا

دختربزرگه زوم بود رو شوهرم و تامنو میدید نگاهشو میدزدید و شوهرمم بااینکه گرم صحبت باعموش و زنعموش و بقیه بود قشنگ متوجه نکاه دختربزرگه شد و من بعنوان ی زن خیلی خوب فهمیدم اینو

بحثتون رو با ادم معلوم الحال بااین جمله خاتمه بدین...تو ن شعورشو داری ک حرف منو بفهمی و ن سوادشو داری ک منو قانع کنی!!!!!!پس بیخیال           ازونجایی ک شان و شخصیتم اجازه نمیده باهات همکلام بشم تنهات میذارم🙂 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

دیگه حرفای چرت و تکراری ادامه داشت و دختر بزرگه بیشتر رو شوهرم و مادره رو من بود نگاهش😐😐یدفعه حرف رسید ب اینکه چندساله ما ازدواج کردیم و نمدونم چطور اشناشدین و..کم کم داشت وارد جزئیات میشد خانومه ک حس کردم ی چیزی هست

اخه ی خانم نسبتا غریبه تو اولین دیدار یهو بیاد بگه پدرتون چکارن؟اصالتا کحایی هستین و ازینجور سوالا خوب چ معنی میده

بحثتون رو با ادم معلوم الحال بااین جمله خاتمه بدین...تو ن شعورشو داری ک حرف منو بفهمی و ن سوادشو داری ک منو قانع کنی!!!!!!پس بیخیال           ازونجایی ک شان و شخصیتم اجازه نمیده باهات همکلام بشم تنهات میذارم🙂 

دیگه ب پسرم گفتم برو در گوش  بابایی بگو جیش دارم ک یعنی پاشیم بریم.رمزمون مثلا😐

شوهرم انگار ن انگار بردش سرویس و اومد و هنچنان صحبت و خانومه شروع کرد گرم گرفتن باشوهرم دیگه کفری شدم ما اومده بودیم مثلااااا دیدن عمو و زنعموش ن سوال و حوابای مزخرف این خانم و نگاههای معنادار دخترش ک

2706