2733
2739
سلام .همه از مادر شوهرشون شاکی هستن ولی پدرشوهر من جای 100تا مادرشوهر و قشنگ پر میکنه. از بدجنسی هاش چی بگم. خدا رو شکر اینجا نیستن مشهد زندگی می کنن. هربار که خونه ما زنگ میزنن مثلا حال مارو بپرسن (البته حال پسرشونو) شروع میکنه منو نصیحت کردن که هوای پسرمو داری؟ مواظبش هستی و... یه بار بهش گفتم که نیازی نیست شما نگران باشی ما هردومون خیلی همو دوست داریم و هوای همو داریم. ولی انگار نمی فهمه. خلاصه اینکه خیلی ناراحتم همیشه از خدا میخاستم که یه پدرشوهری نصیبم کنه که از پدر خودم مهربونتر باشه ولی زن بابای سیندرلا نصیبم شده. رفتارش اصلا با من خوب نیست. البته مادرش شوهرم هم چندان تعریفی نداره ولی باز قابل تحمل تره.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خیلی دوستشون دارم خیلی کم پیش میاد که کاری کنن که ناراحت بشم اگه هم هست واسه اینه که ما عروسا با هم خوب باشیم غیر از این نیست
خدا گوید:توای زیباتر از خورشید زیبایم/توای والاترین مهمان دنیایم/شروع کن/یک قدم با تو/تمام گامهای مانده اش با من
2728
2740