2733
2739
عنوان

دلم میخواد به هیچکس نگم بیاد ملاقاتیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1619 بازدید | 130 پست

من برادر دارم...نمیدونی مامانم چقدر براش زحمت کشید..النگوهاشو میفروخت براش معلم تو خونه میگرفت..یبار مریض شده بود...رفت براش جوجه کباب درست کنه زغال افتاد رو دست مامانم سوخت ولی بازم کارشو انجام داده..سر زن دادن داداشم شنواییشو از دست دا..حالا ازدواج کرده یه سر به مامانم‌نمیزنه..فقط وقتی پول لازم داره یا مریض میشه میاد سمت مامانم....این پسر..

از خداتم باشه سه تا دختر دسته گل داری...

نمیگم پسر بده خیلی هم خوبه..ولی ناشکری نکن.....یه جایی یه موقعی به دردت میخورن...

درست میشه دایی  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم دختر خیلی دوست دارم

اما به خاطر حرفای صدمن یه غاره مادرشوهرم و اینکه نسل شوهرم ازبین نره دوست دارم لااقل یه پسر رو داشته باشم 

ولی بقیه بچه‌هام دختر بشن

دختر غمخوار و انیس مونس مادر میشه

تازه تربیت دختر خیلی راحت‌تره

ولی خب استارتر جان یه کم بهت حق میدم به خاطر حرف قوم شوهرت ناراحتی

ناراحت نباش و خداروشاکر باش

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹
خیلی وقته از این دلخوشیا ندارم  خخ واقعا کاش با استارتر فامیل بودم با هم میرفتیم واسه نی نی لب ...

ممنون عزیزم واقعا با این دلگرمیاتون از فامیلم برام نزدیکترین   

2731

ديوونه شدي اخه؟

قوم شوهر ميخوان بچه هاتو نگه دارن؟يا اون صرر و سودشو ميبينن؟

تو بايد بفكر خودت باشي

مطمئن باش پسر دختر هيچ فرقي ندارن فقط ادم بچه هاش سالم و سلامت باشن

فردا روز دخترت ازدواج كرد مياد پيش تو اما پسرتو دختر مردم ميدزده ميبره خونه باباش😂

اگه از خدا پروا كني،ميتوني پر،وا كني  

دايي منم سه تا دختر دار شد

مادربزرگمم پسر دوس داشت و هي كنايه ميزد

سره دختر سومش اركست آورد خونه و گوسفند قربوني كرد

كلي مهمون دعوت كرد روزي كه زنداييم مرخص شده بود

به مامان بزرگمم گفته بود ميخواستم بدونيد كه جنسيت بچم ولسم مهم نيود خدا مننو لايق دونسته كه همچين دسته گلايي بهم داده اگه پسر هم بود واسش همين جشنو ميگرفتم فرقي بين بچه هام نيس

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️
2740
منم پسر دارم خدا همه بچه ها رو حفظ كنه ولي كمبود دختر رو خيلي حس ميكنم 

عزیزم ان شاالله خدا به شما دختر بده . منم دخترام خیلی دوست دارم ولی  چون روحیه ی خودمو میشناسم میترسم جلو حرف مردم کم بیارم و افسردگی بگیرم 

سلام 

اولا خدا داده چون خیر و صلاحت رو اون میدونه نه خودت

دوما پسر یا دختر بودن بچه از طریق مرد منتقل میشه نه زن

سوما عزیزم این دختره که برات میمونه نه پسر

چهارما خانواده ی شوهر اصلا کی هستن که بخاطرش خودتو ناراحت کنی عزیزم گور بابای همشون

فقط دعا کن بچت سالم باشه 

بعدشم بذار بیان

عزیز جان وقتی تو خودت و بچه تو میخوای بی اهمیت جلوی دیگران جلوه بدی منتظر هر حرف مفتی هم از طرف اونا باش

کاملا خودتو خوشحال و راضی نشون بده تا دهن دیگرون بسته بشه

لازم نیست بقیه از دلت اگاه باشن چون مطمئن باش سواستفاده میکنن

عزیزم ان شاالله خدا به شما دختر بده . منم دخترام خیلی دوست دارم ولی  چون روحیه ی خودمو میشناسم ...

بايد اينقدر قوي باشي و شاد كه كسي جرات نكنه حرفي بزنه بعضي آدما مثل لاشخور ضعف رو بو مي كشند 

2706