2733
2734

موچی ذاتش بی‌مزس چطوری میخوای خوشمزه بسازی؟

دوست پسر داشتن یا دوستِ پسر داشتن در هر صورت توهین به دختره حالا شما هی فکر کن باکلاسی👩🏾‍🦽!                       دیدین غلط املایی دارم بگین🗿☘️                                   هرکی بگه جدی میفرمایییینننن؟؟؟ از ما نیست🔫
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

فیلینگ نداشت؟

مزه موچی ب فیلینگشه چون خمیرش مزه‌ی خاصی نداره..

آرد مخصوصشو با یکم شکر و شیر باید مخلوط کنی بذاری رو حرارت تا شیر جمع شه

بعد که از داغی افتاد خوب ورز بدی تا کش بیاد

بعد نشاسته ذرت بریزی سطح کار رو و روشو بپوشونی یکم بمونه

بعد چونه بگیری پهن کنی با وردنه و توشو فیلینگ پر کنی

فیلینگ هم میتونه خامه ، نوتلا ، موز ، توت فرنگی و.. باشه

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐

خونگیاش زیاد خوب نمیشن یه رازی داره ک خودشون بلدن فقط

از جای خوب بخر یه مدل بگیر ک فیلینگ داشته باشه

سزاموئید=اصطلاح آناتومیکال برای استخوان های کنجدی بدن؛الهام گرفته از جثهٔ ریزنقشم. 
خونگیاش زیاد خوب نمیشن یه رازی داره ک خودشون بلدن فقط از جای خوب بخر یه مدل بگیر ک فیلینگ داشته باش ...

نمی‌دونم کجا خوب داره

از تو خیابون داشتم میومدم خریدم 

فیلینگ نداشت؟ مزه موچی ب فیلینگشه چون خمیرش مزه‌ی خاصی نداره.. آرد مخصوصشو با یکم شکر و شیر باید م ...

توش هیچی نبود 

مزه بی مزگی میداد 

فک کنم چون توش هیچی نداشت بی مزه بود

چه جالب  بله ممنون میشم

عزیزم اول آرد موچی بخر 

ایسین شوگر 

ادر ذرت 

یکم وانیل  اینا رو با اب و شیر قاطی میکنید 

هر صد گرم آرد موچی ۳۰ تا ایسین شوگر و ۳۰ تا آذر ذرت  اندازه نصف قاشق چای خوری وانیل 

شیر و آب هم نصف نصف برای هر صد گرم ۳۴۰ تا با هم قاطی کن 

بعد اینا رو هم بزن تا از حالت خمیری در بیاد 

بعد بریزش تو ماهیتابه بزار کم کم خودشو بگیره 

زمانی ک سفت شد میتونی برش داری توش مواد بزاری 

ی مدل دیگه هم هست ولی من اینو بیشتر دوست دارم

عزیزم اول آرد موچی بخر  ایسین شوگر  ادر ذرت  یکم وانیل  اینا رو با اب و شیر ق ...

خیلی ممنونم

شات گرفتم که حتما درست کنم 

فقط آرد موچی رو قنادی هم داره؟