2752
2734

واقعا فازتون چیه ک بی دلیل تعلیق میکنین ؟؟؟

نی نی یار کدوم فش رو من دادم چرا هر چی پیامها رو مرور میکنم اصلا ب احترامی نمیبینم ؟؟؟ واقعا چرا بی دلیل تعلیق میکنید ؟؟؟ اینکارتون خیلی مسخره هست !!!!

@niniyar_1‍ 

@niniyar_5    

دلیل تعلیق رو زدی فحاشی  خب بیا اون پیامو  ب من نشون بدع !!!

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)

توی اعلان تاجایی که میدونم اون پسته رو میفرسته! 

خدای مهربون هیچ وقت خواسته های بنده هاشو رد نمیکنه یا میگه: باشه یامیگه: الان نه یکم صبر کن یا میگه: چیز بهتری برات درنظر گرفتم از این صرف نظرکن:) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
توی اعلان تاجایی که میدونم اون پسته رو میفرسته! 

ن فقط قسمت کاربری ام گفته علت تعلیق رو

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)
سلام چی بود کاربریتون؟ تو دلیلش می نویسیم پست رو میذاریم معمولا

سلام نی نی یارجان خوبی خسته نباشبد؟ببخشیدیه سوال دارم شما وبقیه نی نی یارهاجدیدهستین باهمون نی نی یارهای قدیمی هستین؟

یه بارم منو تعلیق کردن که چرا تو پست یه مرد کامنت گذاشتی من اصلا نخونده بودم استارتر مرد هست 

دقیقا ی بار دیگم تعليق کرد ک چرا تایپیک عاطقی مرد کامنت گذاشتی 

در حالیک اونجا تنها پیام‌ من این بود ک آقای محترم برو ی مدت کار کن بعد ازدواج کن خودتو درگیر دختر بازی نکن 

بعد دیدم ۷ روز تعلیق کرده !

یه بارم منو تعلیق کردن که چرا تو پست یه مرد کامنت گذاشتی من اصلا نخونده بودم استارتر مرد هست 

چرا مرد رو تعلیق نمیکنن ولی چون تو کامنت گذاشتی تورو تعلیق میکنن😐

Türk🐺❤ اقایون محترم دلیل بودنتون تو سایت زنانه درحالی که ددی سایت هست کاملا مشخصه که برای چیه اون به کنار ازتون خواهش میکنم وقتی بیرون هستین مثل دختر ندیده نگا نکنین شما خودتون خواهر مادر دارین وقتی به دختر و یه زن البته هولارو فاکتور بگیریم نگا میکنین و تیکه میندازین تو چشم اون خانم یه موجود هول و کنه هستین خواهشا کمتر خودتونو خار کنین و دست از سر خانما بردارین
سلام چی بود کاربریتون؟ تو دلیلش می نویسیم پست رو میذاریم معمولا

سلام همین کاربری ۲ بار تعلیق کردین لطف میکنید پیام‌ هایی ک بخاطرش تعلیق کردین رو بفرستید 

دقیقا ی بار دیگم تعليق کرد ک چرا تایپیک عاطقی مرد کامنت گذاشتی  در حالیک اونجا تنها پیام‌ من ا ...

@niniyar_5    

دفعه قبل هم علتش همین بود ک تعلیق کردین 

جدیدا هم گفتین فحاشی کردم درحالیک کامنت بدی نزاشته بودم 

پیام هاش رو برام پی وی بفرستید علتش رو حداقل بدونم من میدونم حرف بدی نزدم

چرا مرد رو تعلیق نمیکنن ولی چون تو کامنت گذاشتی تورو تعلیق میکنن😐

همینو بگو ۷ روز تعلیق شدم 

نمیدونم مرده تعلیق شد یا نه ولی منو سه روز تعلیق کردن. تازه کامنتم اصلا خلاف قوانین سایت نبود 

اگر دلیلش این بوده تو تاپیک مرد کامنت گذاشتین پس تاپیک خوبی نبوده و مرد تعلیق دائمی میشه