2733
2734
عنوان

دلم میخواد به هیچکس نگم بیاد ملاقاتیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1619 بازدید | 130 پست
رو بچت تاثیر داره این افکار منفی  استاتر خدا ک بی حکمت کاری رو نمیکنه میکنه؟؟؟ هزار هزار مورد ...

منم با این حرف موافقم.بهترین و تنهاترین کار اینه که یه جوری شادی و قهقهه کنی که بیشتر ناراحت شن و بسوزن.اصلا بروز نده ناراحتی چون اینطوری تا آخر عمر سوژه میکنن و هی ناراحتت میکنن.تو بیمارستان فقط به روی بچت بخند بغلش کن بوسش کن خلاصه طوری که خیلی خوشحالی و ضعف نشون نده بهشون.بیان شادیتو ببینن برن گم شن

هنرمندم خیلی مهربونم و عاطفی دوست داشتم سرنوشتم جور دیگه ای رقم میخورد با یه نفری که لیاقتمو داشت ازدواج میکردم.تا آخر عمرم فقط باید تو حسرت، زندگی کنم و بمیرم.خیلی سخته که فقط یکبار حق انتخاب داشته باشی خیلی
ممنون از حس خوبت    

اخه وقت ب دنیا اومدن فرزندم تو اتاق ی خانم دیگه بود ک مث شما دوتا دختر داشت دختر سومش بود بنده خدا زایمانشم طبیعی بود من سزارین دخترش ب دنیا اومد من ندیدمش رفتم اتاق عمل بعد ک برگشتم ی بخشششش خوشگلیه این دختر بچه رو میگفتن همه براش صدقه میزاشتن پسر منم خوب بود پر مو بود ولی خوب قیافه ی نوزادا یکم بده دیگه اول تولد همه بهش توجه میکردن من تو دلم ی کوچولو حسودیم شد واقعا دختره خوشگللل بود من اصن نوزاد تازه ب دنیا اومده اونجوری خوشگل ندیدم موهاش مخممممر مشکی بود هنوزم یادمه ایشالله ب سلامتی و دل خوش دنیا اومد اگه ب چشم زخم واینا اعتقادی نداری عکسشو بزار ببینیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ببخشید شوهر استارتر

شوهر من اعتقادش اینه که این چیزا و این حرفا حاشیه هست و مسخره است و به منم میگه اصلا توجه نکن .. خودشم واقعا براش مهم نیست حرفای خانوادش خیلی کمکم میکنه با اینکه بچه سوممه مرخصی میگیره میبره منو دکتر و میاره خونه رو جارو میزنه... ولی میگه بزار هر چی میخوان اونا بگن مهم نیست .. منم دلم نمیخواد  چیزی به خانوادش بگم  چون شوهرمو با این خوبیای که داره فقط ناراحت میکنم .. 

خانواده خودمم همینجور ما شیش تا خواهریم یه داداش .. بخاطر پسر دار شدن هی بچه اوردن اخرشم داداشم اومد ...

تک داداش منم مشکلات زیادی داره. دوبار ازدواج کرد یعنی خودش زنشو انتخاب میکرد و به زور میگفت برید خواستگاری

با دو تاش هم مشکل داشت و هر دو ازدواجش به طلاق منجر شد. از هر زن یه بچه داره که هر از گاهی میاره می‌ذاره مامان بیچاره من نگه داری کنه 

از نظر تحصیلی هم داداشم خیلی پایینتره از ما خواهراش

زندگی پر از درده
خلاصه که ما با گل میایم دیدنت بیمارستان

خیلی وقته از این دلخوشیا ندارم 

خخ واقعا کاش با استارتر فامیل بودم با هم میرفتیم واسه نی نی لباس میخریدیم یا وقتی ب دنیا اومد میرفتیم دیدنش خیلی خیلی خیلی نوزاد تازه ب دنیا اومده دوس دارم