2737
2739
عنوان

بعداز پاسخگویی ب این تاپیکم گلاب ب روتون لطفا گزارش دهید تا بترکد

| مشاهده متن کامل بحث + 480 بازدید | 68 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
خیلی ممنون ک این وقت صبح مارم درگیر نگرانی برا شماره2 همسرتون میکنید    

شرمنده یهو پاشدم برا شماره ۱ گلاب ب روت یادم اومد خیلی وقته این سوال ذهنمو درگیر کرده....میخواستم تاپیک بزنم براش ولی هی یادم میرف...تازشم دور از جون همسرت و همسرم...پدر شوهرم هم اینجوری بود و الان ک زمین گیر شده دبلیو رفتن براش سخته و پوشاکش میکنیم....دلم نمیخاد همسرم در سنین بالا مث پدرش بشه

2738
🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️داشتم ميوه ميخوردم🤦🏼‍♀️ 😂😂😂😂

منو بگو داشتم با اشتها فلافل میخوردم☹🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

به نام خدا😁 مامان دوتا زلزله ☺ هم‌خیاطم هم آرایشگر😁 آشپزیمم که حرف نداره😊 خدایی خوشبحال شوهرم بهش حسودیم شد☹😁😁😁

هردومون فوقش پنج شش دیقه

میشکنم در خود..و تو حتی نمی آیی خرده های مرا جمع کنی..من تو را فریاد میکشم و تو سکوت را میپسندی...در میان همهمه ی این روزها ،چونان حشره ای کوچک اسیر باتلاق غم ها شده ام و مرا یارای بیرون کشیدنم نیست...این روزها ،ثانیه هایم چونان مردابی ست ک زندگی را یادش رفته است..دلم یک زندگی عمیق میخواهد نه زنده بودن محض..این روزها هرکسی جز تو مرا خوشحال می کند و من فراموش میکنم که دردی عظیم در خانه ی دلم آشیان کرده..و فراموش میکنم ک من یک زن هستم و تو خواهان زنانگی...درست زمانی که میدانم تو درمیان مردانگی های روزگار نامردترین مردانی....
شرمنده یهو پاشدم برا شماره ۱ گلاب ب روت یادم اومد خیلی وقته این سوال ذهنمو درگیر کرده....میخواستم تا ...

افرین ک اینده نگری..ادم برا شماره1و2همسرش نگران نشه برا کی نگران بشه؟

more than anything i want to save you from myself👽

حالا جدا از شوخی 

اگه شوهرت درد روده داره یا مثلا به مدت طولانی اسهال یا یبوسته یا همش حس دستشویی شماره  ی ۲ داره 

.بهتره ببریش دکتر گوارش 

..بپرس خونریزی نداره  درد نداره

به نام خدا😁 مامان دوتا زلزله ☺ هم‌خیاطم هم آرایشگر😁 آشپزیمم که حرف نداره😊 خدایی خوشبحال شوهرم بهش حسودیم شد☹😁😁😁
2706