2737
2739
عنوان

بعداز پاسخگویی ب این تاپیکم گلاب ب روتون لطفا گزارش دهید تا بترکد

| مشاهده متن کامل بحث + 480 بازدید | 68 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

واایییییی خب نیا عزیزم 😥😥 ماشالا جغد شبی همیشه ساعت ۵ صبح تو سایتی پس کی میخوابی😡

از شنبه دیگه تو روز نمیرسم بیام اما شبا میام لعنتی جدیدا تو دستشویی هم با خودم میبرم🤐🤐🤐۶ صبح میخوابم تا ۱  یا ۴ بعدظهر 😨😁

از شنبه دیگه تو روز نمیرسم بیام اما شبا میام لعنتی جدیدا تو دستشویی هم با خودم میبرم🤐🤐🤐۶ صبح میخو ...

از شنبه چخبره؟😁😁😁

اههه مثل خودمی که 😂😂

تا ۴ بعدظهر😯 من بهت افتخار میکنم👌😂😂😂

2731
از شنبه چخبره؟😁😁😁 اههه مثل خودمی که 😂😂 تا ۴ بعدظهر😯 من بهت افتخار میکنم👌😂😂😂

از شنبه میرم باشگاه و استخر و کتاب خونه و...  این روند ادامه داره تا پنجشنبه 😖پنجشنبه جمعه یا مهمون میاد یا میریم با شوهرم بیرون🙂 اره تا ۴ تازه اگر دخترم بیدار نشه تا ۶ هم گاهی دیده شده ک بخوابم 🤐🤐🤐

از شنبه میرم باشگاه و استخر و کتاب خونه و...  این روند ادامه داره تا پنجشنبه 😖پنجشنبه جمعه یا ...

چه عالی😍😍

ایشالا همیشه وقتت پر باشه نتونی بیای سایت😁😋

اوه تا ۶😐😐

اونوقت صبحانه و ناهار چی میشه خودت که نمیخوری شوهرتو و دخترت چی😯

چه عالی😍😍 ایشالا همیشه وقتت پر باشه نتونی بیای سایت😁😋 اوه تا ۶😐😐 اونوقت صبحانه و ناهار چی م ...

خوردن خودم ک از غروب ب بعد شروع میشه تا صبح ک بخوابم 😁😁😛دخترمم مثل خودم البته دخترم اکثرا خونه مامانمه شوهرمم خوراکش مثل خودمه 🤐🤐🤐

2738