2726
عنوان

بعداز پاسخگویی ب این تاپیکم گلاب ب روتون لطفا گزارش دهید تا بترکد

| مشاهده متن کامل بحث + 480 بازدید | 68 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خیلی ممنون ک این وقت صبح مارم درگیر نگرانی برا شماره2 همسرتون میکنید    

شرمنده یهو پاشدم برا شماره ۱ گلاب ب روت یادم اومد خیلی وقته این سوال ذهنمو درگیر کرده....میخواستم تاپیک بزنم براش ولی هی یادم میرف...تازشم دور از جون همسرت و همسرم...پدر شوهرم هم اینجوری بود و الان ک زمین گیر شده دبلیو رفتن براش سخته و پوشاکش میکنیم....دلم نمیخاد همسرم در سنین بالا مث پدرش بشه

🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️داشتم ميوه ميخوردم🤦🏼‍♀️ 😂😂😂😂

منو بگو داشتم با اشتها فلافل میخوردم☹🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

به نام خدا😁 مامان دوتا زلزله ☺ هم‌خیاطم هم آرایشگر😁 آشپزیمم که حرف نداره😊 خدایی خوشبحال شوهرم بهش حسودیم شد☹😁😁😁

هردومون فوقش پنج شش دیقه

میشکنم در خود..و تو حتی نمی آیی خرده های مرا جمع کنی..من تو را فریاد میکشم و تو سکوت را میپسندی...در میان همهمه ی این روزها ،چونان حشره ای کوچک اسیر باتلاق غم ها شده ام و مرا یارای بیرون کشیدنم نیست...این روزها ،ثانیه هایم چونان مردابی ست ک زندگی را یادش رفته است..دلم یک زندگی عمیق میخواهد نه زنده بودن محض..این روزها هرکسی جز تو مرا خوشحال می کند و من فراموش میکنم که دردی عظیم در خانه ی دلم آشیان کرده..و فراموش میکنم ک من یک زن هستم و تو خواهان زنانگی...درست زمانی که میدانم تو درمیان مردانگی های روزگار نامردترین مردانی....
شرمنده یهو پاشدم برا شماره ۱ گلاب ب روت یادم اومد خیلی وقته این سوال ذهنمو درگیر کرده....میخواستم تا ...

افرین ک اینده نگری..ادم برا شماره1و2همسرش نگران نشه برا کی نگران بشه؟

more than anything i want to save you from myself👽

حالا جدا از شوخی 

اگه شوهرت درد روده داره یا مثلا به مدت طولانی اسهال یا یبوسته یا همش حس دستشویی شماره  ی ۲ داره 

.بهتره ببریش دکتر گوارش 

..بپرس خونریزی نداره  درد نداره

به نام خدا😁 مامان دوتا زلزله ☺ هم‌خیاطم هم آرایشگر😁 آشپزیمم که حرف نداره😊 خدایی خوشبحال شوهرم بهش حسودیم شد☹😁😁😁
2706