2733
2739
عنوان

بعداز پاسخگویی ب این تاپیکم گلاب ب روتون لطفا گزارش دهید تا بترکد

| مشاهده متن کامل بحث + 480 بازدید | 68 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واایییییی خب نیا عزیزم 😥😥 ماشالا جغد شبی همیشه ساعت ۵ صبح تو سایتی پس کی میخوابی😡

از شنبه دیگه تو روز نمیرسم بیام اما شبا میام لعنتی جدیدا تو دستشویی هم با خودم میبرم🤐🤐🤐۶ صبح میخوابم تا ۱  یا ۴ بعدظهر 😨😁

از شنبه دیگه تو روز نمیرسم بیام اما شبا میام لعنتی جدیدا تو دستشویی هم با خودم میبرم🤐🤐🤐۶ صبح میخو ...

از شنبه چخبره؟😁😁😁

اههه مثل خودمی که 😂😂

تا ۴ بعدظهر😯 من بهت افتخار میکنم👌😂😂😂

2731
از شنبه چخبره؟😁😁😁 اههه مثل خودمی که 😂😂 تا ۴ بعدظهر😯 من بهت افتخار میکنم👌😂😂😂

از شنبه میرم باشگاه و استخر و کتاب خونه و...  این روند ادامه داره تا پنجشنبه 😖پنجشنبه جمعه یا مهمون میاد یا میریم با شوهرم بیرون🙂 اره تا ۴ تازه اگر دخترم بیدار نشه تا ۶ هم گاهی دیده شده ک بخوابم 🤐🤐🤐

از شنبه میرم باشگاه و استخر و کتاب خونه و...  این روند ادامه داره تا پنجشنبه 😖پنجشنبه جمعه یا ...

چه عالی😍😍

ایشالا همیشه وقتت پر باشه نتونی بیای سایت😁😋

اوه تا ۶😐😐

اونوقت صبحانه و ناهار چی میشه خودت که نمیخوری شوهرتو و دخترت چی😯

چه عالی😍😍 ایشالا همیشه وقتت پر باشه نتونی بیای سایت😁😋 اوه تا ۶😐😐 اونوقت صبحانه و ناهار چی م ...

خوردن خودم ک از غروب ب بعد شروع میشه تا صبح ک بخوابم 😁😁😛دخترمم مثل خودم البته دخترم اکثرا خونه مامانمه شوهرمم خوراکش مثل خودمه 🤐🤐🤐

2740