2733
2734
عنوان

بعداز پاسخگویی ب این تاپیکم گلاب ب روتون لطفا گزارش دهید تا بترکد

| مشاهده متن کامل بحث + 480 بازدید | 68 پست

سنای مکی بده بهشون

بر قامت دلربای مهدی عج صلوات.کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                    تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر
ن خونریزی نداره....ازش ک میپرسم بم میگه تو غیر عادی هستی.....

خب پس اگه هیچ علائمی نداره و حالش خوبه پس الکی میره میشینه🤣 شاید فکر میکنه یا با گوشی بازی میکنه.

شوهر من به دستشویی میگه تالار اندیشه😂😂 چون میگه اونجا خیلی فکر کردن میچسبه و کلا فکر آدم باز میشه😶😶

به نام خدا😁 مامان دوتا زلزله ☺ هم‌خیاطم هم آرایشگر😁 آشپزیمم که حرف نداره😊 خدایی خوشبحال شوهرم بهش حسودیم شد☹😁😁😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واااا فلافل سرد میخوری!!!!!نفخ میکنی خب.....یجور گفتی دارم فلافل میخورم فک کردم داری داغ داغ میخوری ...

اره سردشو بیشتر دوست دارم 😑😑😑😅😅

به نام خدا😁 مامان دوتا زلزله ☺ هم‌خیاطم هم آرایشگر😁 آشپزیمم که حرف نداره😊 خدایی خوشبحال شوهرم بهش حسودیم شد☹😁😁😁
2728
2738
از عطار بگیرم؟

بله.

بر قامت دلربای مهدی عج صلوات.کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                    تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر
با عشق نمیگفت نگران بود با چوسای بوگندوی شوهرش ریزش مو نگیره حالا من چطوری دیگه با عشق شیر و کیک بخو ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣واااااي پس ما خيلي بد شانسيم🤣🤣🤣

با انگشت اشاره و شست بينيت و نگه دار و كيك و شيرو نوشش جان كن😂😂😂😂

2706