1542
1541
عنوان

اندر مصایب ازدواج مجدد شوهر

197 بازدید | 7 پست

سلام بچه‌ها 

یکی از دختر های آشنایآن با آقایی ازدواج کرد ک آقا قبلا متاهل بود .اینا یه مدت کوتاهی دوست بودن بعد آقا همسرش رو ک 4 سالی میشد باهم اختلاف داشتن طلاق دادو ظرف مدت کمتر یک ماه بعد طلاقش با این دختر عقد کرد . 

چند وقته ک شنیدم همسر اولش قبل اینک طلاقش بده پیغام داده بود ک برگردم سر زندگیم و اشتباه کردم و بخاطر حرف پدر مادر م زندگی مو خراب کردم و... ولی آقا ک یه دختر ترگل ورگل پیدا کرده بود مهریه شو گداشت کف دستش و طلاقش داد. 

نمیخوام اصلا قضاوت کنم ولی دلم برا زن اول سوخت . فکر میکنم خیلی حس بدی رو تجربه کرده . 

کسانی که این شرایط رو تجربه کردن یا تو آشنایآن داشتن و دیدن میشه برام بگید . بعد شنیدن خبر ازدواج مجدد شوهر بعد از مدت خیلی کوتاهی از طلاقش یا دیدنش دست تو دست با یکی دیگه بعد طلاق چه حالی شدن

💑

يني اون كسي ك حاضر شه با يه متاهل دوس شه،فك نميكنه اگر خيلي ادم حسابي بود به زن قبليش خيانت نميكرد🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️😢😢

من همونيم ك اگه از كسي خوشم بياد تو چشام كه دقت كنه ميفهمه اينو   اگرم از كسي بدم بياد مثل انگري بردز با اخم زل ميزنم بهش  همين قدر رو راست و صادقانه  

من یه بنده خدایی رو میشناسم زمان تاهلش دوست پسر داشت و بعد خیلی به شوهرش اصرار کرد که برن طلاق بگیرن بعد از یه سال طلاق گرفتن و به محض تموم شدن عده فرداش اون زنه و دوست پسرش رفتن عقد کردن ظاهراً شوهر قبلیش هم خیلی دوسش داشت

الان شوهر قبلیش مجرده و اون دوتا هم ظاهرا خوشبختن

تمام آنچه درباره‌ی هل و عرق هل باید بدانیم

کلیک کنید

1546

بله ضربه بدیه خیلی. من مورد مشابه دیدم

ولی اقاهه نتونست زندگی دومش رو هم جمع کنه چون سریع بعده طلاق وارد رابطه جدید شد

شما که توهین میکنی ، مراقب حق الناس باش... خدا شاهد و ناظره