2733
2739
عنوان

امشب به شوهرم پیشنهاد طلاق دادم

598 بازدید | 37 پست

دیگه خسته شدم تا الان هی تحمل کرد. خودشو. و. خانوادشو ،خانوادش پسرشونو تو چنگ خودشون گرفتن باباش یه دندون میخواد بکشه میگن ما پدر مادرتیم بیا دنبالمون ولی من جراحی هم داشته باشم میگه خودت برو امشب بچه بیدار شده امدم شیرش بدم سینمو گذاشتم دهنش هوشیار نشه میگم براش شیر خشک درست کن میگه شیر. درست کردن مگه مسولیت منه و. نمیکنم پا شدم از پیش بچه شیرشو درست کردم بچمم داشت گریه میکرد،برا من و بچش هییچ کاری نمیکنه ولی وااسه پدر مادرش اسیره مامان باباش دایم میگن مردی که کمک کنه زن ذلیله و بره یه رو. سری سرش کنه،دیگه دست از دلم برداشتم بهش پیام دادم جدا شیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهش بگو اولیت زندگی اول منو بچتیم بعد مادر پدرت بگو من نمیخام از پدر مادرت فاصله بگیری ولی حد کاراتو نگه دار تو الان دیگه مستقل شدی بفهم :////

حالم از ادمایی که تو روم یه شخصیتن پشتم یه شخصیت ب شدت ب هم میخوره:/
2731
2740
 بهش بگو اولیت زندگی اول منو بچتیم بعد مادر پدرت بگو من نمیخام از پدر مادرت فاصله بگیری ولی حد ...

کاری با زندگیم کردن با توقعشون که داره میپاشه،شوهر من مسولیت کل خانوادشونوبه عهده داره جز خودش

من جات بودم میگفتم اسم این زندگی مشرکه اگه قرار به وظیفه و غیر وظیفه باشه بخوای مثل مردای عصر حجر رفتار کنی منم مثل زنهای عصر حجر رفتار میکنم الان واسه اینکه به بچت شیر میدم باید بهم پول بدی بعدم بچرو میدادم بغلش میگفتم این تو اینم تولت من هم کلفت نیستم اینجا بعدم میرفتم تو اتاق

بچت گناه داره.زن و مرد تو همه چیز شریکن یعنی چی زن ذلیل.همکارای شوهرم بهش گفتن تو زن ذلیلی.این حرف چه معنی داره.یکیم میخاد پای بند خونه و خانوادش باشه برچسب میچسبونن.بشین باهاش حرف بزن منطقی شاید درست شد

سلام درسته رفتارش بی انصافانه هست ولی شما هم بچه شیر میدین خسته و زودرنج شدین ،زود نرید سراغ طلاق ،بچه بزرگتر بشه شرایط کمی بهتر میشه،روی همسرتون هم کار کنید البته با سیاست نه دعوا و طلاق خواستن.