2737
2739
عنوان

امشب به شوهرم پیشنهاد طلاق دادم

| مشاهده متن کامل بحث + 598 بازدید | 37 پست

سر همین؟ اکثر مردا در خدمت پدر مادرشونن خب... شوهرمم همش خواهرشوهرامو میبره اینور میبره اونور... مامانش مریض شه شوهرم باید ببره باباشم همینطور.... فقط فرقش با شوهرت اینک شوهر من بمن بیشتر کمک میکنه.بیشتر در اختیار منه..... ولی بازم مشکلت خیلی بزرگ نیستا با یه بچه فکر طلاق باشی

بیخیال بابا. رگ خواب همسرت رو پیدا کن به جای درخواست طلاق. اینجا هم دیگه شورش دراومده. فرتی طلاق یک عده هم که کلا نسخه طلاق میپیچن. عزیز من کجا بری با یه بچه . تو هم همون جوری برخورد کن که مادرش میکنه

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من جات بودم میگفتم اسم این زندگی مشرکه اگه قرار به وظیفه و غیر وظیفه باشه بخوای مثل مردای عصر حجر رف ...

خیلی بر خورد کردم تا الان باعاش همون موقع کبی فوشش دادم قبلا هم این کارو. کردم محل نمیذاره اصلا 

دکتر انوشه میگه با یازده نفر ازدواج نکنید ، ، یکیش کسیه که مادرش عشقشه

همسر من مادرش عشقش بود

البته بگم کل آشنایان عاشق مادر شوهرم بودن از بس به معنای واقعی مومن و خوب بود

کرونا اگه فقط یک خوبی داشت این بود که همه بفهمن جواب امر به معروف《به تو چه ؟》نیست. بفهمن آلودگی یک نفر به همه ربط داره👌🙄تعجب میکنید چرا بعضی از اونهایی که میگفتن به خاطر کرونا نمازجمعه ها باید تعطیل و قم قرنطینه بشه، الان خودشون گله ای راه افتادن رفتن شمال یا جنوب؟بابا لیدرهای اینها همون عاریایی هایی هستن ک واسه مراسم اربعین و حج به ما میگفتن عرب پرست،بعد خودشون به خاطر یه مشت دلار رفتن عربستان دیکتاتور وکودک کش،پاچه خواری شاهزاده های سعودی رو کردن و اونجا همه ترانه ای خوندن غیر از خلیج فارس!😏😷دعای غریق که امام صادق(ع)برای نجات از فتنه های اخرالزمان سفارش کرده اند:"یا الله و یا رحمن و یا رحیم، یا مقلب القلوب، ثبت قلبی علی دینک"🙏🙏 دوست من، دعای عظم البلا و دعای یا من تحل و دعای عهد با توجه به معانی فراموشمون نشه⚠🙏اگر نماز قضا بشه میشه جبران کرد، اگر روزه قضا بشه میشه جبران کرد ولی اگر ولایت قضا بشه نمیشه جبران کرد😔یکباردرسقیفه قضاشد،حضرت زهرا(س) را شهید کردند😢یکباردرصفین قضا شد،حضرت علی (ع) را شهید کردند😢امام حسن شهید شدند😢 تا "مردم بفهمند" نمی شود به پیمان صلح معاویه اعتماد کرد؛ امام حسین شهید شدند😢تا "مردم بفهمند" یزید ظالم است،یک تاریخ هزینه شد تا یه عده دیرفهم بفهمند! در حالی که میشد فقط با گوش کردن به "ولی‌خدا" هزینه نداد⚠️😔سلیمانی یک فرد نیست،یک مکتب است❤ شهید سلیمانی برای دشمن خطرناک تر از سردار سلیمانی است👊✌#مکتب_سلیمانی📚🕯🚩#انتقام سخت👊💣#مرگ_بر_آمریکا✊👊الا حزب الله هم الغالبون
2731
کاری با زندگیم کردن با توقعشون که داره میپاشه،شوهر من مسولیت کل خانوادشونوبه عهده داره جز خودش

بهشون رو دادی ولی الان ک اینجوریه سعی کن واست مهم نباشه بچت گناه داره انشالله خدا ب پدر مادرایی ک انقد پرتوقعن یه عقل  و شعور بده خدا ازشون نگذره بدبخت میکنن با رفتارای  نکبتشون

حالم از ادمایی که تو روم یه شخصیتن پشتم یه شخصیت ب شدت ب هم میخوره:/
2740

باور کن فقططط میخوام آرومت کنم نمیخوام نصیحتت کنم... اکثر مردا تا پدر مادر یه چی ازشون میخوان سینه خیزمیشن... اینا چیزایی آن ک باید ب مرور بهشون عادت کنی... من خودمم کم کم دارم باهاش کنار میام کمترگیرمیدم

عزیزم بنظر من هرچقدر حساس باشی بدتر میکنن فکر میکنن دشمنه پدر مادرشونی شما یه مدت محال نزار ببین نتیجه شو اکثر مردا همینن خیلیم سخته واسه زن ولی بستگی به سیاست شماهم داره که چجوری برخورد کنی تا حساس تر نشه

الان عصبی هستی بخاطر بچت بیشتر فکر کن.با یه مشاور خوب هم مشورت کن.

اونم موافقت کرد تو پیام گفت  شنبه بریم دادگاه بعدش گفت منو دیگه نمیبینی تا شنبه  الانم از هخونه زد. بیرون

همسر من مادرش عشقش بود البته بگم کل آشنایان عاشق مادر شوهرم بودن از بس به معنای واقعی مومن و خوب بو ...

خب اون بنده خدا انقدر رفتارش خوب بوده که مطمئنا از محبت پسرش سوئ استفاده نکرده این واقعا فرق داره

اونم موافقت کرد تو پیام گفت  شنبه بریم دادگاه بعدش گفت منو دیگه نمیبینی تا شنبه  الانم از ...

یچتو نگیره ازت

اگر دنبال حاشیه و دعوا و..... باشی هرچقدم تلاش کنی جواب ریپلی هاتو نمیدم ☺
خیلی بر خورد کردم تا الان باعاش همون موقع کبی فوشش دادم قبلا هم این کارو. کردم محل نمیذاره اصلا  ...

انتحاری بزن بابا همون لحظه بگو ااا پس من کلفتم که همه کارا وظیفه من بوده بعدم بچرو میدادی بهش میرفتی اتاق درم میلستی به گریه بچه هم توجه نمیکردی