2737
2739
عنوان

مشکلات من داره منو از ما در میاره

293 بازدید | 29 پست

من و شوهرم واقعا با دوتا شخصیت متفاوت کنار همیم.ازون طرفم خیلی دوسش دارم و نمیخوام از دستش بدم.بد دهنه و به خودش حق میده در برابر یه اشتباه کوچیک مثل باز گذاشتن پنجره یا سفت کردن زیادی شیر اب به من بی احترامی کنه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

مثلا بی احترامی در چ حد شوهر من انواع اقسام فحش هارو بهم داده چ شوخی چ جدی تو عصبانیت داشتیم فحش ناموسی هم داده

با زندگی قهر نکنین،زندگی منت هیچ کس رو نمیکشه با خودتون هم قهر نکنین،کسی نیست آشتی تون بده...!👊😏
2740

بعدش شاید از بی احترامیش معذرت میخواد ولی دوباره حتی سعی نمیکنه جلوی حرف زدنشو بگیره و میگه اگه تو این کارو نمیکردی منم نمیگفتم.جدیدا روی حساسیتم پا گذاشته و سیگار میکشه البته شاید قبل ازدواجمون میکشیده ولی من تازه فهمیدم کلی سر مشکلاتمون گریه کردم ولی اون میگه تو  همه چیزو بزرگ میکنی.برای اون اصن کار اشتباهی نیست...منم واقعا روحیه حساسی دارم.دانشجوئم و فقط سه ماه تابستونه که کاملا خونمم...برای همین این رفتارا اشکمو در میاره خیلی زود گریه میکنم....بهش میگم بیا بریم مشاور اصلا نمیاد...واقعا موندم چیکار کنم با این همه تناقض....

2706