2752
2734
عنوان

مشکلات من داره منو از ما در میاره

293 بازدید | 29 پست

من و شوهرم واقعا با دوتا شخصیت متفاوت کنار همیم.ازون طرفم خیلی دوسش دارم و نمیخوام از دستش بدم.بد دهنه و به خودش حق میده در برابر یه اشتباه کوچیک مثل باز گذاشتن پنجره یا سفت کردن زیادی شیر اب به من بی احترامی کنه.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

مثلا بی احترامی در چ حد شوهر من انواع اقسام فحش هارو بهم داده چ شوخی چ جدی تو عصبانیت داشتیم فحش ناموسی هم داده

با زندگی قهر نکنین،زندگی منت هیچ کس رو نمیکشه با خودتون هم قهر نکنین،کسی نیست آشتی تون بده...!👊😏

بعدش شاید از بی احترامیش معذرت میخواد ولی دوباره حتی سعی نمیکنه جلوی حرف زدنشو بگیره و میگه اگه تو این کارو نمیکردی منم نمیگفتم.جدیدا روی حساسیتم پا گذاشته و سیگار میکشه البته شاید قبل ازدواجمون میکشیده ولی من تازه فهمیدم کلی سر مشکلاتمون گریه کردم ولی اون میگه تو  همه چیزو بزرگ میکنی.برای اون اصن کار اشتباهی نیست...منم واقعا روحیه حساسی دارم.دانشجوئم و فقط سه ماه تابستونه که کاملا خونمم...برای همین این رفتارا اشکمو در میاره خیلی زود گریه میکنم....بهش میگم بیا بریم مشاور اصلا نمیاد...واقعا موندم چیکار کنم با این همه تناقض....