2733
2734
عنوان

مشکلات من داره منو از ما در میاره

| مشاهده متن کامل بحث + 293 بازدید | 29 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مثلا بی احترامی در چ حد شوهر من انواع اقسام فحش هارو بهم داده چ شوخی چ جدی تو عصبانیت داشتیم فحش نام ...

نه  نمیشه گفت خیلی بد ولی در حد بیشعور و عقل نداری و خاک تو سرت....من خیلی برای خودم ارزش قائلم اصن تحمل ندارم.

2731
خیلی بده بعد یه مدت طرفو از چشم میندازه

اونی ک فحش میده یا اونی فحش میشنوه از چشم میوفته؟

با زندگی قهر نکنین،زندگی منت هیچ کس رو نمیکشه با خودتون هم قهر نکنین،کسی نیست آشتی تون بده...!👊😏
خودت برو مشاور  خودت هم تنهایی بری تاثیر داره

رفتم میگه باید وارد دنیای مطلوب هم شیم...اخه یه طرفه فایده نداره.اون میترسع چون میدونه حقو به من میدن نمیاد البته شاید دلایل دیگم داره و من نمیدونم

نزدیک به سه ساله اما یه ساله خونع خودمم دوسال عقد بودم

من توی مجردی عصبی و عجول و دعوایی بودم

همسرم اونقدر آروم و دور از جنجاله که روی من و زندگیمون تاثیر داشته...

شاید با رعایت شما همسرت درست بشه

آخه وقتی آدم آرامش میبینه قدر آرامش رو میدونه

نگو برام عادی شده  باهاش حرف بزن  بگو اینجوری نگع

میگه خودت رو اعصابم میری تقصیر خودت 

با زندگی قهر نکنین،زندگی منت هیچ کس رو نمیکشه با خودتون هم قهر نکنین،کسی نیست آشتی تون بده...!👊😏
من توی مجردی عصبی و عجول و دعوایی بودم همسرم اونقدر آروم و دور از جنجاله که روی من و زندگیمون تاثیر ...

همسرم در ظاهر ارومه اما متاسفانه وسواس فکری داره.هم تمیزه به شدت هم این که خیلی رو وسایل حساسه ایقدی که ادم اذیت میشه....همه چی باید نظم خاص اونو داشته باشه وگرنه هیجی

2706