2752
2734

چه آبرسانی می‌زنید من هر آبرسانی گرفتم پوستم تشدید کرد وجوش زدم همشونم نوشته toll-free ولی زدم تنها چیزی:که به پوستم میزنم یخ واب خیار جوش نمیاره برام 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من تونر بادی شاپ با ابرسان صدساعته کلینیک میزنم جوشام کمتر شده

البته رژیم حذف قندوشکرمصنوعی وفست فودهم دارم

عفونت واژینال هم داشتم ک خودش باعث جوش میشه دارم رفع میکنم

کامان برام جواب بوده سالهاست

مناسب پویت چربش

حال‍ خوب‍ الانمو مدیون‍ خدام‍🫠🥲☝️سال گذشته باوجود ادمای سمی برام جهنم بود،،،باکمک خدا و اسی اینا🥹ازجهنم اومدم بیرون☺️❤️‍🩹الان۳ماهه ک علی شده مرهم همه ی زخمام😍❤️‍🩹ازخدا میخام با ی نی نی زندگیمونو کامل کنه🫠🤗☁️خدایا برای هررررررر لحظه ی الانم شکرت🥹🫠

من چای سبز بیو اکوا میزنم،البته سرم ابرسانه

راضی ام

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
ازمایش رفتی یا سونوگرافی؟

الان آزمایش روز:۱۴ سیکلمم باید برم سونو شاید باورت نشه من حتی لایه بردار هم نمیتونم استفاده کنم چون تشدید میشه باید بزارم طبیعی صورتم ترمیم شه البته موقعی که دیگه جوش نزنم میرم سابسیژن میکنم