2737
2734
عنوان

کاربر مورد علاقتون را تگ کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 4213 بازدید | 760 پست
@اکتشاف_عاشقانه   : او که به تنهایی پرچم حق را برافراشته است @

کی ؟ منو میگی آبجی ؟😮😨 

ن بابا ، در حد و اندازه ش نیستم . 

فدای تگ کردنت الهی ک لایق و امانت دار محبتت باشم

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹
کی ؟ منو میگی آبجی ؟😮😨  ن بابا ، در حد و اندازه ش نیستم .  فدای تگ کردنت الهی ک لایق و ...

اره عزیز دلم

ببخشید باید برم و نمیتونم اونطور که شایسته شماست تشکر کنم، اما ازت خواهش دارم بعضی حرفها را اصلاً نشنیده بگیری:

گر بدی گفت حسودی و رفیقی رنجید

گو تو خوش باش که ما گوش به احمق نکنیم!

دعام کن خواهری، کارم گیره!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره عزیز دلم ببخشید باید برم و نمیتونم اونطور که شایسته شماست تشکر کنم، اما ازت خواهش دارم بعضی حرف ...

امیدوارم لایق و امانت دار همچین تفکر معنوی پرارزشی باشم . وظیفمه هر کاری انجام میدم الهی ک در صراط باشیم و حسین پسند .

محتاج ب دعات ، الهی ک لایق دعاگوییت باشم عزیزم😇💞

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹
2731
@ملت   : تک نفره همه را حریفه @جودی_ابوت3   : دوست قدیمی من، خانم مهندسی که مادر 2 تا ...

همیشهههه بهم لطف داشتی عزیز دلم😍😍😍😍خیلی مهربون و باادبی، خودِ عشقی

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
@hadis_mp    

اخ قلبم😍😍

فدای شما بشم🖤❤

منم خیلییییی شمارو دوست دارم

طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید
2740
خواهری فدای شما بشم البته باید از @پسرم_تاج_سرمه   تشکر کنید

تنتون سلامت باشه 

از ایشونم ممنون خیلی زیاد و دوسشون دارم 

خیلی آدم با کمالات و فهمیده ای هستن

ایشون تگم کردن ؟

آخه اصلا هرکی تلاش میگرد نمیشد 

@پسرم _تاج_سرمه 

❌ لایک و ریپلای نکنید ❌  

@مرمری1372    

چقدر صدای آمدنِ پاییز شبیه صدای قدم های تو بود ملتهب، مرموز، دوست داشتنی...                                                                          چقدر هوای پاییز شبیه دست های توست نه گرم، نه سرد، همیشه بلاتکلیف...                                                                                چقدر صدای خش خش برگ ها شبیه صدای قلب من است که خواست، افتاد، شکست...                                                                         چقدر این پیاده روها پر از آرزوهای من است نارنجیِ یکدست، پُر از آدم های دست در دست،مست...چقدر پاییز شبیه دلتنگی ست شبیه کسی که بود اما رفت کسی که دیگر نیست(:
2706