2737
2734
عنوان

کاربر مورد علاقتون را تگ کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 4217 بازدید | 760 پست
عزیز دل مادر همیشه وهمه وقت دعا گویت هستم تا انشالله بهم پیام بدی حاجت روا شدی  انشالله بحق ای ...

ببینین 

دیگه میگن انرژی مثبت هستن

💚💚💚💚💚

اخه من از مهربونی شما اشک تو چشمام جمع شد مامان مهربونم

فداتون بشم من الهی

امیدوارم بهتریت ها براتون رقم بخوره که بهترین هستین💛

مرسی ازتون بخاطر دعاها

نمیدونم چجوری جبران کنم❤

خدا شما رو واسه ما نگه داره

و سلامتیتون رو بدست بیارید

دختر پاییزیِ مادر🍂🍁بيا و زندگی مامان زمستونیت ⛄️رو بهاری کن ♭😍😍🥰 ..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میشه یکی منو تگ کنه ببیتم  تگ میشم یا نه ممنون

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
2728
به روی چشم بزرگوار @رویا_77    

وای ممنون عزیزم 😚😚

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
فدای شما برای امضاتون هم صلوات فرستادم

قربونت عزیز دلم 😚😚

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
سلام عزیز بزرگوار وای چه دعایی! خانمی انشاءالله به حق لحظه اضطرار حضرت زینب، به حاجاتتون برسین! ت ...

من نی نی سایتی ها خانم رو دخترهای خودم خطاب کردم وآقایون هم پسرهای خودم خطاب کردم وغم غصه شون ناراحتم میکند وشادیهای شون شادم وبرای مشکلات شون دست به دعا میشم وبعضیها که جوونی میکنند وتاپیک های دور از ادب یا غلط اشتباه میزننداز خدا میخوام که از خواب غفلت بیدارشون کنه وبه راه راست هدایت شون حتی آقای وقیح 

واسم خوبانم رو نمی نویسم چون اگه یکی از قلم بیفته خودم رو نمی بخشم  ولی شماو تمام اشخاصی که در ختم دعا ها و صلوات ها وذکر ها شرکت کردن خیلی برام عزیز وعزیز وعزیزن 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
من نی نی سایتی ها خانم رو دخترهای خودم خطاب کردم وآقایون هم پسرهای خودم خطاب کردم وغم غصه شون ناراحت ...

احسنت

از شما انتظاری هم جز این نمیره

ان شاءالله سایتون همیشه بالای سر ما مستدام باشه

زنده باشید و سالم و سلامت

ببینین  دیگه میگن انرژی مثبت هستن 💚💚💚💚💚 اخه من از مهربونی شما اشک تو چشمام جمع شد مامان ...

عزیز دل مادری

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
احسنت از شما انتظاری هم جز این نمیره ان شاءالله سایتون همیشه بالای سر ما مستدام باشه زنده باشید و ...

فدات دختر گلم 

من نی نی سایتی ها خانم رو دخترهای خودم خطاب کردم وآقایون هم پسرهای خودم خطاب کردم وغم غصه شون ناراحت ...

ماهی شما 

گلی شما

عزیز دلی شما-❤❤❤

دختر پاییزیِ مادر🍂🍁بيا و زندگی مامان زمستونیت ⛄️رو بهاری کن ♭😍😍🥰 ..

@ملت   : تک نفره همه را حریفه

@جودی_ابوت3   : دوست قدیمی من، خانم مهندسی که مادر 2 تا فرشته است

@بشری26   : مثل تمام اهالی دیار اوروم، نجیب و دلپذیر

@هری_پاتر1   : آذربایجان قیزلاری، گویلرین اولدوزلاری (دختران آذری، ستارگان آسمان هستند)

@آذربایجانقیزی   : نماد مهربانی و محبت

2706