2737
2734

الهي به حق اين شبها 

خدايا به مظلوميت حسين به مظلوميت ابوالفضل ، به مظلوميت صغير تا كبير اونايي كه در صحراي كربلا بردند و به دلهاي بي قرار  زن و بچه هايي كه مثل اين شبها آروم قرار نداشتند قسمت مي دهم 

خدااااااااا

همه عزيزاني كه اين متن رو مي خونند خودشون و عزيزانشون و نسلشون را تا قيام قيامت عاقبت بخير كن ، 

حاجت هاي قلبيشون رو به خير و صلاحشون برآورده بخير بگردان 

هر كدومشون هر گرفتاري و مشكل كه دارتد 

مشكل خانوادگي  

بيماري 

ازدواج 

فرزند 

خانه 

پول و قرض

زنداني 

اعتياد 

و

خدايا نمي دونم چي به دلشون هست 

و چي باعث رنج و نارحتيشون ميشه 

اما خدايا تو از دل تك تكشون آگاهي 

اخه ته تمام التماسهاااا به سمت خودت مياد 

كليد گشايش كارها دست خوذته 

خوذت كمكشون كن  و ياريشون كن 

خدايا تنهاشون نزار 

خدايااااا 😭😭😭😭

دوستت داريم ❤️💚

خدايا بازم مي گم ته تمام حرفا و دعا عاقبت بخيرررري نصييب تمام اين عزيزان كن 

الهي هميشه ارامش تو وجودتون موج يزنه 

مشكلات  هست اما خدايا صبرررررز در مشكلات رو به همه ما عنايت كن 

ممنونم خدااااااا

😭😭😭😭😭

شمارش معكوس خدايا سلامتي سلامتي سلامتي خواسته من از وجود با عظمت شماست . 🤲🏻🤲🏻

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اللهم عجل الولیک الفرج 

خیلی قشنگ بود 

انشاالله خودتم حاجت روا شی

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 
2731
2740