2737
2734
عنوان

دستگاه میکرونیدلینگ

| مشاهده متن کامل بحث + 14560 بازدید | 67 پست
سلام.من اتفاقی تاپیکتو دیدم میشه بگید استفاده کردید تاثیر داره؟اخه منم میخام بگیرم میترسم

سلام، بله یک جلسه استفاده کردم تاثیرش متوسط بوده البته بدون کوکتل، البته میگن تاثیرش از جلسه 2 به بعد هست 

روزی که نماند دگری بر سر کویت                                                   دانی که ز اغیار وفادارترم من 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگ میشه طرز استفادشو برام بگید.شرمنده

والا طرز استفادش رو باید از روی کلیپ ها ببینید، بزنید تو اینترنت آموزش میکرونیدلینگ، 

روزی که نماند دگری بر سر کویت                                                   دانی که ز اغیار وفادارترم من 
2728
عه؟چه خوب پس منم میگیرم

هر جلسه میکرونیدلینگ پیش متخصص حدود 250 میشه درحالی که قیمت یه دستگاه میکرونیدلینگ متوسط حدود 600 هست، ولی بازم بیشتر تحقیق کنید 

2738

بدون کوکتل ک اصلا تاثیر نداره حتما کوکلتل بگیرید اونم مارک خوب الان بهترین کوکتل فیوژن و میزولایکه 

بعدم اول اموزش ببینید بعد انجام بدین ممکنه اینطور پوستتون بدتر شه و لک بیفته روزای اولم حتما پماد زینک بزنید بعدم ضدافتاب و ترمیم کننده رو جوش هم اصلا دستگاه نکشید 

2706