2733
2734
عنوان

دستگاه میکرونیدلینگ

| مشاهده متن کامل بحث + 14511 بازدید | 67 پست
من فکر میکنم بدون خونریزی تاثیر نداشته باشه آخه یه جا رفتم خیلی صورت خون امد تا یه هفتع زخم بود بعدش ...

راسیاتش من تا رو 2 میلی متر نزاشتم اصلا تاثیری احساس نمیکردم بعدش هم فقط یکم سرخ شد 

به نظرتون دستگاهی که خریدم مشگلی نداشته؟ 

روزی که نماند دگری بر سر کویت                                                   دانی که ز اغیار وفادارترم من 
راسیاتش من تا رو 2 میلی متر نزاشتم اصلا تاثیری احساس نمیکردم بعدش هم فقط یکم سرخ شد  به نظرتون ...

من سایز یک درما رولر استفاده میکنم  اگه برای رفع مشکلات پوست باشه کمتر یک تاثیر نداره دکترم رفتم بعضی جاها رو نیم استفاده میکرد بقیه رو یک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من میخام بعد سربازی کنکور بدم دوباره  به نظرتون رشته فیزیوتراپی بهتره یا داروسازی؟  شما ...

اگر سرمایه دارید رشته داروسازی خیلییییی بهتره

240شدم

وقتی برید مشاور با توجه به هوش و توانایی برای خوندن کتاب بهتون معرفی میکنه البته اگر بپرسید خودتون من گاج وکتاب های قلم چی و خیلی سبز

علوم پزشکی شیراز

در روز18-19ساعت میخوندم

2731
من سایز یک درما رولر استفاده میکنم  اگه برای رفع مشکلات پوست باشه کمتر یک تاثیر نداره دکترم رفت ...

پس چرا از من اینجوری بود، کارتریج 12 تایی بود ولی از زیر 2 اصلا حس نمیکردم 

روزی که نماند دگری بر سر کویت                                                   دانی که ز اغیار وفادارترم من 
اگر سرمایه دارید رشته داروسازی خیلییییی بهتره 240شدم وقتی برید مشاور با توجه به هوش و توانایی برای ...

ماشاءالله ایشالا موفق باشید 

فیزیوتراپی چطوره؟ 

کرم بی حسی قبلش بزنید تا درد کمتراحساس کنی رو جوش چرکی استفاده نکنم 

ممنون 

2738
پس چرا از من اینجوری بود، کارتریج 12 تایی بود ولی از زیر 2 اصلا حس نمیکردم 

شما روش استفادشو با توجو به مشکل پوستون آموزش ببینین تا نتیجه بهتر بگیرین منم درمارولر خیلی وقت پیش داشتم بیشتر از شش ماه نمیشه استفاده کردالان دنبال یه جای معتبرم اصلشو بخرم

ماشاءالله ایشالا موفق باشید  فیزیوتراپی چطوره؟

خیلی ممنون همچنین

فیزیوتراپی هم خوبه اما نه در حد رشته های پزشکی و داروسازی و دندون پزشکی اشباع شده دیگه 

اگر بتونید داروسازی بیارید خیلی موفق میشید اما سرمایه خیلییی زیادی میخواد

شما روش استفادشو با توجو به مشکل پوستون آموزش ببینین تا نتیجه بهتر بگیرین منم درمارولر خیلی وقت پیش ...

من که درماپن از دیجی کالا گرفتم اما انگار قدرت نداره، شما سعی کن اینترنتی نخرید 

خیلی ممنون همچنین فیزیوتراپی هم خوبه اما نه در حد رشته های پزشکی و داروسازی و دندون پزشکی اشباع شده ...

دندونپزشکی شهرکرد خوبه؟ 

بله شما به ایندش فکر کنین وگرنه همه شهر ها و شهرستان ها خوب هستن

ممنون از راهنماییتون 

2706