2733
2739
عنوان

دستگاه میکرونیدلینگ

| مشاهده متن کامل بحث + 14511 بازدید | 67 پست

بچه ها میکرونیپلیگ اصلا چیز مهمی، نیست خودتون میتونید یک رولر سر طلایی بگیرید تو خانه بزنید چیزکه مهم مراقبت های بعد هست  ترمیم کننده خوب، ضدافتاب خوب اگ اینها رعایت نشه هیچ فایده نداره ک هیچ لک هم میارید این پیج ک میزارک کلی محصولات پوستی، مراقبتی اصل امریکا دارن همه هم ارگانی که  بدون اسیب به بافت پوست  اگ مشکل هزینه ندارید برند جهانی خوب میخواید عالیه البته قیمتش نسبت به حجمشون میرزه هر ضدافتاب، درمانیش یکسال و نیم بیشتر دارید واریزی ها و رضایت مشتری ببینید فقط متوجه میشید  foreverlivingesfahan7  

شماره واتساپ ۰۹۰۱۰۱۸۳۰۲۵

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلاژن سازی میکنه، چین و چروک رو برطرف میکنه، منافذ باز پوست رو برطرف میکنه، پوست رو لیفت میکنه، جای ...

سلام من تازه وارد تایپیک اتون شدم می خواستم ببینم دستگاهتون خوب بوده؟ کار باهاش راحته؟ میشه عکسش واسم بفرستید

یه حاجت کوچک از خدای بزرگ دارم میشه واسه پیدا کردن کار واسم صلوات بفرستید
پسرم برای جای جوش های صورتم گرفتم، اتفاقا یکی از درمان های اصلی جای اسکار میکرونیدلینگ هست، پزشکم به ...

پایه و اساس درمان جوش فقط سابسیژن هس بعداز اون میتونی میکرونیدلینگ یا هرکار دیگه بکنی

2728
سلام من تازه وارد تایپیک اتون شدم می خواستم ببینم دستگاهتون خوب بوده؟ کار باهاش راحته؟ میشه عکسش واس ...

عزیزم من این دستگاه رو خریدم دو سه بار بیشتر استفاده نکردم قبلشم سه جلسه سالن انجام داده بودم تاثیری ندیدم . درماپن مدل aw 12 ولی چند روز دیگه میخوام دوباره انجام بدم . البته نگفته نمونه من برای لک دفعه اول انجام دادم کلا رفع شد ولی من جای جوش چال هم دارم ک تاثیری نکرد

پسرم برای جای جوش های صورتم گرفتم، اتفاقا یکی از درمان های اصلی جای اسکار میکرونیدلینگ هست، پزشکم به ...

ببخشید شما استفاده کزدین تاثیر داشت؟ من جای جوش دارم جاش سوراخ شدع با این دستگاه درمان میشه؟

2740