2733
2739

همش میگن تو چرا خونه نداری چراهمش برای بچت هرچی میخواد میخری چرا همش میری خونه مادرشوهرم روزای تعطیل  چرا به خودت میرسی پولاتو جمع کن از بس گفتن تبدیل شدم به یه آدم افسرده که دیگه نه ذوق دارم برم بیرون نه به خودم برسم فقط دارم پول جمع میکنم ولی اصلااز بچه ام نمیتونم بزنم چون من خواستم اون بیاد تو این دنیا درحد توانم براش فراهم میکنم ولی از خودم دارم می‌گذرم که پدرومادرم انقدر غر نزنن بهم فقط میتونم بگم از زندگی خسته ام همین 😭😭😭خب اگه انقدرمهم بود براشون چرا منو به آدم پولدار ندادن چرا منو بدبخت کردن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم مادر منم همینه ، خواهرمم باهاش دست به یکیه و همش غر میزنن و نظر اضافی میدن

مهم اینه که تو نشنوی، کر و کور و لال بشو، چندروز یبار زنگ بزن در حد دو دقیقه احوالپرسی، دوهفته یبارم سر بزن

هرچی ازشون دورتر بشی عزیزتر میشی

یاد بگیر محل نزاری

نمیگم بی احترامی کنی میگم سرسنگین شو

شرایط منم همینه با این تفاوت ما خونه و ماشبن داریم ولی خوب یدفعه شوهرم مریض و بیکار شد انقد دستم خالی بود همش به این و اون رو زدم حتی بر پول بیمارستان 

بعد تصمیم گرفتم هر چند کم ولی پس انداز کنم منم مثل شما از خریدن بر دخترم نمیزنم اما بر خودم حالم بده کلی چیز نیاز دارم پا گذاشتم رو دلم همسرمم فعلا تا یکی دوسال اونجوری که باید نمیتونه کار کنه

مامان جونم خودت میدونی نفسم به نفست بنده

اینا همش اختلاف نسل اونا طرز فکرشون مال زمان خودشون زنها فقط پول جمع میکردن و مردها پول درمیاوردن باسیلی صورت خودشون سرخ نگه میداشتن و گرسنگی می‌کشیدن 

تفریحی نداشتن انتظار دارن تو هم مثل اونا باشی ..‌‌..پس انداز خوبه پیشرفت خوبه ولی درکنارش باید از زندگیت لذت ببری 

وقتی به خونه و ماشین و ....رسیدی و افسرده شدی و زمان گذشته جوانیت رفته ...در زمان حال زندگی کن ...برای خودت زندگی کن 

2740

ی زمانی میفهمی ی گوشت رو باید در میکردی یکی رو دربازه ک تمام ذهنت بهم ریخته از الان از لحاظ ذهنی مستقل شو و گوش نکن ب ظاهر بگو باشه ولی اهمیت نده منم بابام چرت و پرت زیاد میگفت ی زمانی خیلی گوش میکردم اونم چون خونه بابام بودم مجبور بودم گوش کنم الان نهایت تو دلم ی بدوبیراه میگم بهش و ب پشمم نمیگیرم حرفشو دیکه نمیزارم مریضم کنه تازه خوب شدم سر زندگی خودمم هستم خودم میدونمو زندگیم میخواد چیکار کنه مثلا

خواهر من شما الان معنی حرفشو متوجه نمیشی ۲۰سال بعد متوجه میشی ....

چه حرف مسخره و چرتی

هرچی میخوان غر میزنن و بعد ما ۲۰ سال دیگه میفهمیم که چرا غر میزدن؟؟؟ اصن غر زدن مگه کار خوبیه؟؟؟

کار بد همیشه بده چه الان چه ۲۰ سال دیگه

۲۰ سال دیگه هم اگه اسی به بچه ش غر بزنه کار بدیه، که بخواد کار پدر و مادرشو درک کنه

ی زمانی میفهمی ک ی گوشت رو باید در میکردی یکی رو دربازه ک تمام ذهنت بهم ریخته از الان از لحاظ ذهنی م ...

ببین کافیه برم موهامو رنگ کنم آنقدر چرت و پرت میگن که آدم رو به گ خوردن میندازن واقعا پدرومادر خوب معجزست

ببین کافیه برم موهامو رنگ کنم آنقدر چرت و پرت میگن که آدم رو به گ خوردن میندازن واقعا پدرومادر خوب م ...

عزیزم به قول دکترهلاکویی این چیزا براشون بازی و سرگرمی شده دیگه، منتظرن تو کاری کنی تا غر بزنن

پدر و مادر منم همینن، یه موضوعی رو هرروز تکرار میکنن و دعوا سرش میکنن براشون سرگرمی و عادت و تکراره

تو نباید اهمیت بدی

خودخوري نكن

بگو شما ك برعكس من بودين ج گلي به سرم زدين؟

پولي ك جمع كردين خرج من كردين؟ چيش به من رسيده؟

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2706