2737
2739

خدا شاهده قصدم بی احترامی به سلیقه کسی نیست ولی خواهشا به حرفام جدی فک کنید و پیشنهادها رو بخونید و ایده بگیرید

من یه تازه عروسم مدتیه که پیج های جهیزیه رو برای ایده دنبال میکنم

چرا این همه اسراف و زیاده روی آخه

طرف سه تا استند قابلمه داره به کنار یه سرویس بزرگ روحی از کوچک ترین سایز تا بزرگترین سایز داره خب اینو یه دست کمتر بگیرید یکیشو بدید به یه تازه عروس داماد نیازمند.

این همه ظرف رو میخواید چیکار؟ به خدا کم بگیرید دو سال بعد زندگیتون چشمتون به یه دست فنجون خوشگل افتاد بتونید بخرید نگید من این همه ظرف دارم.

توروخداااا داخل یخچال و حموم توالت رو تزئین نکنید زشته به خدا مردم چرا باید ببینن تو یخچال فریزر شما چیه

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

چرا کل خونه رو کیپ تا کیپ پر میکنید از اسباب و وسیله های اضافی بابا دورتونو یه ذره خلوت نگه دارید بتونید نفس بکشید آرامش داشته باشید

تو انتخاب وسایلتون دقت کنید چرا تو خونه هفتاد متری مبل استیل بزرگ می‌چیند به خدا اصن این مبلای استیل واسه سن و سال آدم جوون هم خیلی مناسب نیست بازم من به سلیقتون احترام میذارم نیاین حمله کنید بهم

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

بوفه و دکوری های زیاد و شلوغ مخصوصا تو خونه های کوچیک دیگه از مد افتاده

لازم نیست واسه خونه زیر هفتاد متر کنسول اونم به انذازه بزرگ داشته باشید حتما

لازم نیست تمام وسایل برقی که مده و استفاده نمیکنید تو خونتون باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

تو خونتون کتابخونه داشته باشید جای این همه چیزای اضافی

جای دکوری های بزرگ و شکننده که مهمون جرات نمیکنه با دل خلاص تو خونتون راه بره از ترس شکستنش و خون بچه هاتونو میریزید تو شیشه خونتون رو با گلدون های گل طبیعی سبز و زیبا کنید

2740

واقعا چرا ادم باید این همه خانواده شو تو رنج و زحمت بندازه برا چیزایی که استفاده شون هم نمیکنه

به نظر من جهیزیه باید کاربردی و شیک باشه 

کسی هم نره دیدن جهاز

خدا شاهده ما هیچ وقت نفهمیدیم عروسامون چی جهیزیه داشتن چی نداشتن اصلا حتی نپرسیدیم

آیا لازمه کسی لباس زیر شمارو ببینه می‌چیند رو تخت عکس میگیرید همه جا پخش میکنید؟ یا در کشو رو باز میذارید در کابینت رو باز می‌دارید که چی؟ 

واقعا باهات موافقم استارتر.  اما اطرافیانم چقدر سرکوفتم زدن. اما نیمه نصفه اعتقاداتم رو اجرا کردم.  مثلا موقع خرید جهازم . غذاساز لازم نداشتم ایییینقدر خاهرم پیله شد که بخر عروس باید داشته باشه ک خریدم ولی اصلا ازش استفاده نمیکنم.  یک تومن پول الکی هدر شد

لایک نکن 🚫🚫🚫باردار نیستم. به امید خدا تیکر رو گذاشتم تا واقعی بشه.میدونم ناامیدم نمیکنه👆

چقدر موافقم باهات، آفرین به این طرز فکر 👏👏👏👏 به خدا تجمل و چشم و هم چشمی مردمو دیوونه کرده، شوهر من ۴۸ سالشه، بازم میگه مبل استیل به درد سن ما نمی‌خوره، به درد پدر و مادرم می‌خوره 😁😁😁

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2706