2733
2734
عنوان

خانما توروخدا این کارو با خودتون و زندگیتون نکنید مخصوصا تازه عروسا

| مشاهده متن کامل بحث + 2646 بازدید | 110 پست
دقیقا با حرفات موافقم امیدوارم توی جامعه فرهنگ سازی بشه این رسم و روسم غلط,بااین گرونی حذف بشه ...دس ...

احسنت به شما رویا جانم.

کدوم شهری میخوام بیام خونت ازت هدیه بگیرم 😂

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
احسنت به شما رویا جانم. کدوم شهری میخوام بیام خونت ازت هدیه بگیرم 😂

تبریز,هستم,قدمتان روی چشم با جان و دل مهمان نوازی میکنم میبرمت موزه چیزای تاریخی نشونت میدم😍 پارک ایل گلی میبرمت ...سوغاتی برات میخرم😘

سرتاسر آفاق دویدی هیچ است ...وآن نیزکه درخانه رمیدی هیچ است...دنیاهیچ و اصل دنیا همه هیچ...ای هیچ برای هیچ برخودتو مپیچ...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

تبریز,هستم,قدمتان روی چشم با جان و دل مهمان نوازی میکنم میبرمت موزه چیزای تاریخی نشونت میدم😍 پارک ا ...

چقد تو مهربونی دختر من تهرانم ولی خیلی دوس دارم به بار بیام تبریز 😍 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
مث خودم فرشمم دست دوم مال مادربزرگ همسرمه البته دستبافت قم بهم هدیه داد منم انقد دوسش دارم چیز دیگه ...

از خونه ات عکس میدی؟

لطفا وقتی میرید مسافرت یه بسته کیسه زباله هم با خودتون ببرید .اشغال هاتونو بریزید تو کیسه و بندازین داخل اولین سطل اشغالی که دیدین _ برای شادی روح محمدم صلوات میفرستید؟؟؟  
2731
آخه همون كتابخونه هم شده دكورشون نشنيدي ميرن كتابفروشي كيگن سه تا كتاب سبز يه اندازه ميخوام چميدونم ...

بسم الله اينو نشنيده بودم كتابرو بايد بخوني و ازش لذت ببري

من عاشق كتابخونم هستم اصلا هم جز كتاب توش چيزي نيست

از خونه ات عکس میدی؟

براش تاپیک میزنم صدات میکنم عزیزم❤️