2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
من همینکه اقدام میکنم استرس شدید میگرم دست خودم نیست 

من استرس اقدام نداشتم ولی وضعیت خانواده ام طوری بود که هر روز تن و بدنمون  میلرزه .

دختر زمستانم ......منو یک روز ابری 😍😍😍😍
2740

من برادر شوهرم 4ساله بچه دار نمیشه تنها دلیلشم استرسه مشکلی نداره ولی دکتر به من گفت شوهرم تا عمل نکنه باردار نمیشم شوهرم گفت چرت میگه ماه بعدش باردار بود ازمایشم شوهرم داد دکتر تعجب کرده بود گفت اصلا انگار از اول هیچمشکلی نداشته

من استرس اقدام نداشتم ولی وضعیت خانواده ام طوری بود که هر روز تن و بدنمون  میلرزه .

من یه جوری استرس میگیرم نمیدونم چرا هرکلر میکنم نمیشه که نگیرم همشم به خاطر اقدامه

منم اگه این ماه نشم میخوام بگیرم از این قرص

انشاالله که این ماه دامنت سبز بشه .استرس چرا .مگه بچه نمیخوای ؟بسپار به خدا و اروم باش

من برادر شوهرم 4ساله بچه دار نمیشه تنها دلیلشم استرسه مشکلی نداره ولی دکتر به من گفت شوهرم تا عمل نک ...

شوهرم اصلن استرس نداره ولی خودم خدای استرس هستم مخصوصن بعد از اقدام

انشاالله که این ماه دامنت سبز بشه .استرس چرا .مگه بچه نمیخوای ؟بسپار به خدا و اروم باش

به خاطر همینکه بچه میخوامه که استرس میگیرم همش لحظه شماری میکنم تا روز مریودم

به خاطر همینکه بچه میخوامه که استرس میگیرم همش لحظه شماری میکنم تا روز مریودم

استرس نداره گلم .یه ماه بگو بی خیالم شد که خداروشکر نشد  دوباره .نگو اگر این ماه نشد چه کنم .مطمئن باش جواب میگیری 

2706