2752
2739
عزیزم تو اون ماهی ک حامله شدی استرس داشتی؟ دقیقا چجور بودی؟ اخه خیلی ها میگن اره استزس داشتیم ولی وق ...

نه عزیزم خیلی استرس نداشتم ، چون تقریبن نا امید بودم 😞 ، ولی سعی کن استرسو از خودت دور کنی من کلن آدم استرسی ای هستم الانم که باردارشدم تا حالا دوبار راهی بیمارستان شدم منشا همه ی اینا هم استرسه ، استرس هزارجور عواقب مثه زایمان زودرس و هزارتا چیز داره تا میتونی سعی کن استرس نداشته باشی ، میدونم نمیشه درکت میکنم ولی برا خودت بهتره که بزاری کنار 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه عزیزم خیلی استرس نداشتم ، چون تقریبن نا امید بودم 😞 ، ولی سعی کن استرسو از خودت دور کنی من کلن آ ...

پس چرا پست گذاشته بوذی ک استزس زیاد داری و نمیشه کنتزلش کنی؟؟

2731
پس چرا پست گذاشته بوذی ک استزس زیاد داری و نمیشه کنتزلش کنی؟؟

بله خیلی استرس داشتم مخصوصن اوایلش که تازه اقدام کرده بودم ، ولی ماهه آخر خیلی نا امید بودم البته بازم استرس داشتم ولی کم ، ببین نمیشه بگی که استرس قطعن جلوگیری میکنه ، نه عزیزم خیلیا با وجود استرس باردارمیشن همش دسته خداست 

برا منم خییییییلی دعا کن من وقتی اینارو میشنوم ک بقیه نشدن ب حد مررررررگ میتزسم

ان شاءالله خدادهرچه زودتر دامنتو سبز کنه عزیزم ، اگه خدا بخواد حتی استرسم داشته باشی بازم باردارمیشی