2733
2739
عنوان

فجیع ترین کاری ک تو دعوا با شوهرتون انجام دادین چی بوده؟😐🤐🤕😅😅

| مشاهده متن کامل بحث + 2145 بازدید | 85 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا من هیچکار اینجوری تو عصبانیت نمیکنم، شدیدترین عکس العملم دیگه باهام حرف نزن بوده! سر چی دعواتون ...

منم مثل شما😮

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗

چندبار گاز گرفتمش. اما اوایل واقعا درک نمیگردم زدن به اونجا چقدر درد داره حرصم داد منم ی لگد زدم بهش اونم بعد اون هروقت دعوا میشد اول مواظب اونجاش بود

تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊
2731
تا چندماه😐

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😯😯😯😯😯😯😯😯😯😯😯😯😯😯😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😯😯😯😯😯😯😯😯😂😂😂😯😯😯

او دنیا نزدیکه عامو.....قیامت نزدیکتر.....
2738
بیچاره همسرتون😑

خودشم میگه

عادت ندارم عصبی شم

حرفمو میگم

رفع مسئولیت میکنم

اگه تکراز شه

دوباره میشینم حرف میزنم

و بار سوم واقعا بهم برمیخوره

یه کار تو خط قرمز ادمو چندبار بگن بگن بگن

بهش اونقد برمیخوره

قبل اینکه بیاد که دعوا کنم

خودم از عثبانیت میلرزیدم

رسید گفت سلام

گفتم جواب بدم دیگه نباید کاری کنم گذاشتم زیر گوشش

گفت بخدا توضیح میدم

گوشیمو جوری زدم پیشونیش

خون اومد من رفتم

دوباره قسم داد گفتم قسمممممم نخوررررررر 

بر قامت دلربای مهدی عج صلوات.کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                    تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر

اهان چند بار خم وسایل خونه رو لهم ریختم و شکوندم فجیع نرینش رو نجس و پاکی وسواس داشت الکی بهم گفت نجس شدی منم رفتم خودم رو زدم به تمام مبل ها و فرش های خونه گفتم حالا قشنگ همه جا نجس و دعوا و کتک کاری منم رفتم خونه بابام اونم همه جا رو شست.

تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊
2706