2752
2734
عنوان

فجیع ترین کاری ک تو دعوا با شوهرتون انجام دادین چی بوده؟😐🤐🤕😅😅

| مشاهده متن کامل بحث + 2145 بازدید | 85 پست
اهان چند بار خم وسایل خونه رو لهم ریختم و شکوندم فجیع نرینش رو نجس و پاکی وسکاس داشت الکی بهم گفت نج ...

وااا اگه میگه نجس پس چجوری باهات میخوابه😐با عرض پوزش 😑

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یبارم سر اینکه هی به گوشی من دست میزد و آهنگایی که من دوس داشتم اون دوس نداشت پاک میکرد یواش یواش دعوامون گرفت منم گوشی رو زدم به دیوار نصف شد ردشم رو دیوار موند! 🙄

یبارم قبل اینکه اون حرکتی کنه یکی خوابوندم زیر گوشش صورتش قرمز شد😒🙄

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
2731

من اغلب ارومم،فوقش یکم تن صدام بره بالا و همزمان با گریه حرفامو بگم😐😐😐

اون وسطا هم هی به شوهرم میگم صداتو برا من بالا نبر😐

ولی خونه بابام جیغ،داد،همه کار میکنم

.....
وااا اگه میگه نجس پس چجوری باهات میخوابه😐با عرض پوزش 😑

من که نجس نبودم گفت پات خورده به پای من و چون پای اون خورده بود به شارژر گوشی و شارژر گوشی تو اتاق عمل خورده بود زمین من پاهام نجس شده بود

خدارو شکر دارم جدا میشم و از دستش راحت شدم

تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊
من که نجس نبودم گفت پات خورده به پای من و چون پای اون خورده بود به شارژر گوشی و شارژر گوشی تو اتاق ع ...

عزیزم ناراحت شدم😔 انشاالله آینده ای عالی در انتظارته با ی همسر خیلی خوب💗

عزیزم ناراحت شدم😔 انشاالله آینده ای عالی در انتظارته با ی همسر خیلی خوب💗

مرسی گلم. برام دعا کن زودتر از شرش خلاص بشم

تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊

من خونه بابام وقتی مجرد بودم از بس با داداشم دعوا میگرفتم گوشیاشو میشکوندم که هنوزم جاهاشون رو دیواره.الان میریم اونجا میگم عهههه داداش یادته این مال اون گوشی اچ تی سیست این مال هوآویته.یا مثلا یه بار کیس کامپیوتر داداش بزرگمو انداختم وسط تمام سیم پیماشو پاره کردم بعدا نشست همرو به هم چسب برق زد بنده خدا

من هیچ ام  وتُ  در تمامِ هیچِ من همه ای …♥️
وسواس داره مگههه ولی خیلی خوبه راحت میتونستی ازش کار بکشی هی همه جاهارو بشوره !😂😂😂

نه بابا بیشعور فقط دعوا و کتک کاری راه مینداخت تا من بشورم بلکه دهنش بسته بشه

فک میکردم فقط من تو عصبانیت آتیشی میشم.نگو همتون یه پا آتیش پاره این.... یه بار انقد عصبانیم کرد ،داشتم با کبریت گازو روشن میکردم.ازعصبانیت زیاد کبریت روشنو فشار دادم رو لباسش...سوراخ شد لباسه

خیلی دیر فهمیدم چقد اشتباه  کردم😔