2752
2734
عنوان

فجیع ترین کاری ک تو دعوا با شوهرتون انجام دادین چی بوده؟😐🤐🤕😅😅

| مشاهده متن کامل بحث + 2145 بازدید | 85 پست
من با ملاقه اهنئ انقدر ب شوهرم زدم ك از جون شد

از جون شد!😣

آلبالوهای مامان دوستون دارم🧸🍒🐤 🍭 🌸 میرسد آن روز ک چرخ بر مدار حق بگردد💖 روزی از میان این همه درد امید می روید🧚‍♀️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

داشتم سیب زمینی رنده میکردم . دعوامون شد. دستمو چنننند بار محکم زدم رو سینک. خیلی محکما.  بعد ک ...

😂😂😂

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗
فجیع ترینش جوری زده بود که بخیه خورد و چشاش کبود بود دست راست خودم دو هفته بسته بود بحدی که ...

بیچاره همسرتون😑

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗
2731

تیغ رو از کشو برداشتم فرار کردم تو دستشویی میخواستم رگ بزنم خیر سرم شوهرمم پشت سرم یهو درو هول داد دستگیرش شکست اومد از دستم گرفت یه دورم سر اون دعوا کردیم! 😶🙈

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶

رو تخت نشسته بود هی بحث میکرد با هی بحث میکرد منم فقط سکوووت و کارمو انجام میدادم دیگه یه دفعه کفری شدیم پریدم کنارش پیراهنشو جرررر دادم  اعصابم خورد بود میگفتم بسه دیگه ولللل کن اونم بنده خدا یهو کُپ کرد نیم ساعت بعدم انقدر باهم خوب شدیم انگار نه انگار.اون پیراهنش تو اتاق افتاده بود تا یه روز دلم نمیومد بهش دست بزنم عذاب وجدان داشتم بعد میدمد میگفت برو دسته گلتو جمع کن دیگه یکیم باید برام بخری

من هیچ ام  وتُ  در تمامِ هیچِ من همه ای …♥️

شما چقدر خطرناکید!😱

یکی از ملاک های ازدواج دخترم رو باید همین مورد قرار بدم.اینکه مادر داماد تو دعوا چه عکس العملی داره. 

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

والا عرضم خدمتتون که ی بار داشتیم حرف میزدیم منم بخاطر شوهرم ناراحت نبودم داداشم اعصابمو خورد کرده بود یهو اختیار از کف دادم و یه لیوان شیشه ای پرت کردم براش ک صاف خورد تو سرش😐الان ک فک میکنم نمیدونم چرا اون لیوانو پرت کردم براشوهرم واقعا

https://harfeto.timefriend.net/16501889289179
بعدش با مسواکه مسواک زد؟؟!!!!😨😨😨

تا چندماه😐

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.