2737
2734
عنوان

فجیع ترین کاری ک تو دعوا با شوهرتون انجام دادین چی بوده؟😐🤐🤕😅😅

| مشاهده متن کامل بحث + 2145 بازدید | 85 پست
تیغ رو از کشو برداشتم فرار کردم تو دستشویی میخواستم رگ بزنم خیر سرم شوهرمم پشت سرم یهو درو هول داد د ...

😐😂

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بخاطر اعتیادش و مصرفش عصبی بودم سرش داد زدم فحشش دادم اونم بلند شد منو حسابی زد تمام موهامو گرفت از ریشه دراورد منم زورم بهش نمیرسید شیشه میزناهار خوری هشت نفره به چه قطری بود انقد کلفت‌ بلند کردم محکم کوبوندم زمین تا ۱۰ روز خورد شیشه از رو سرامیک جمع میکردم😔

2731

گفتم ازت متنفرم.دختر باز لاشی بی شرف.بعدشم ولش کردم پاشدم رفتم.یه بار هم خیلی عصبی شدم میخواستم بزنم توی گوشش

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
نههههههههههههه    

بجان خودم☹☹

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
2740

1دفعه با حوله حمومش زمین پاک کردم ۱ دفعه دیگه هم خیلی عصبانی بودم اب جوش از روی گاز اوردم که بریزم بهش دستمو گرفت زنگ زد به مامانم گفت قلدر شده واسه من اب جوش میریزه بهم 😂😂😂😂مامانمم با من دعوا کرد گفت مگه وحشی شدی گفتم عصبانیم میکنه 🤨

چرا من هیچکار اینجوری تو عصبانیت نمیکنم، شدیدترین عکس العملم دیگه باهام حرف نزن بوده! سر چی دعواتون ...

خوب مدل عصبانی شدن ادمها با هم متفاوته من خیلی دیر به دیر عصبانی میشم اما وقتی عصبانی میشم گوشام سوت میکشه جلو چشام سیاه میشه