2737
2734
عنوان

مادر داغدیده

| مشاهده متن کامل بحث + 2102 بازدید | 51 پست

خیلی غم انگیز بود عزیزم،ولی امیدتو از دست نده،شاید حکمتی بوده،انشاالله خدا صبر و توانایی بهت بده و تا سال بعد یه بچه ی سالم و تپل مپل تو بغلت باشه ببریش هیئت

خدایا بچمو حفظ کن...خودت نگه دارش باش...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
الهی عزیزم چقد ناراحت شدم خودت بچه رو دیدی سالم بود صورتش؟

نه دکترم اجازه نداد ببینمش اما خواهرم دیده بودش میگفت بچه ات خیلی خوشگل بود و هیچ مشکلی نداشت 4 کیلو بود سفید و قدبلند و چه موهای پری هم داشته 

2740
نه دکترم اجازه نداد ببینمش اما خواهرم دیده بودش میگفت بچه ات خیلی خوشگل بود و هیچ مشکلی نداشت 4 کیلو ...

انشالله بازم بچه دارمیشی اصلا بهش فک نکن بچت الان فرشته شده

این نیز بگذرد...خدایا بابت همه چی شکرت ♥️🤝🏻🌱

مشخصه چش بود عزیزم،باید سزارین میکردی،بیش از حد توی شکمت موند و قلبش کوچولوش نتونست تحمل کنه،خدا صبر بده و تقاص نینیت رو از زندگی دکتر عوضی و بی مسئولیتت بگیره،به هر سختی زوری سعی میکنن طبیعی بیارن دنیا،

مرگ ناگهانی یعنی چی؟خدا لعنتش کنه،من بودم آبرو واسش نمیذاشتم دم مطبش و رسواش میکردم،

دوست منم حین زایمان طبیعی بچش رو از دست داد،

یکی دیگه از دوستامم مثل شما ولی روز زایمان یهو قلب بچش ایستاد در صورتی که اگر روز قبلش حتی سزارین میشد بچه سالم بدنیا میومد،عروس داییم هم حین طبیعی کتف بچش شکست،زایمان طبیعی اشتباه ترین اشتباه دنیاست،

خدا به دلت صبر بده،خیلی سخته،انشالله دوباره باردار میشی به زودی و تحمل داغ گل عزیزت واست راحت تر میشه

الهی امین من فک می‌کنم بچه از اول مشکلی داشته 

نمیدونم عزیزم ما منتظر جواب هستیم ولی ازمایش و سونو هیچوقت کوچکترین مشکلی نداشت همه چی نرمال حرکاتش همه چی خوب بود 

بمیرم برات  بمیرم برات یاد خودم افتادم نمیدونم خاطره منو خوندی یا نه😭😭😭😭اشکام بند نمیاد

الهی بمیرم عزیزم خیلی سخته نه نخوندم از کجا پیدات کنم چون تازه اومدم زیاد اشنایی ندارم

2706