2752
2734

مامانم امروز بهم گفت کل فامیل خواستگارشن تو از اون سه سال عقبی لباساتو مثلا جمع نمی کنی اون باسلیقست و من گفتم باهام حرف نزن و فک کن من اصلا نیستم و من نمی خوام شوهر کنمو اینا ولی مامانم داره نابودم می کنه با این حرفا از هر لحاظی الان تو موقعیتی نیستم که اونجوری که اون می خواد بشم باسلیقه و اینا الان فقط با این حرفا نابود میشم میشه تو آینده اگه می خواید بچتون یه کاری کنه با سرکوفت زدن ازش نخواید ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستان یه نیم نگاه و لایک شما  خیلی به من کمک میکنه 

من تازه پیج عکاسی زدم

میشه پست هام رو لایک کنید ازتون خواهش میکنم

لطف میکنید واقعا

من تو سن باالا شروع کردم کارمو به حمایتتون نیاز دارم

همیشه اینجا وقتی کسی التماس دعا داره کلی لایکش میکنن🥲

کاشششش اینطوری بشه برا من هم🥲🙏

این پیجمه توی اینستگرام

@saqaran_photo

عکس خودم روی ایدیم هست کلاه و تیشرتم مشکین

کلا  ۵  تا عکس فعلا  دارم

2731

مامانا اکثرا همینن 

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

کاری به خواستگار و سلیقه و این حرفا ندارم

ولی مامانت گناه داره ، لاقل وسیله شخصی ها و لباساتو خودت مرتب کنن ، مامانا گناه نکردن که مادر شدن

اونا هم آدمن ، نیاز به استراحت دارن

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
مامان منم همینه همیشه که دعوامون میشد همش می‌گفت بزرگ شی فامیل که اسمتو بر نمیداره مگه اینکه غریبه ...

انگار ازدواج فامیلی چه امتیاز خاصیه ک از دستش بدی

من ۴ سال جنگیدم ک ازدواج فامیلی نکنم و واقعا خوشحالم

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

من بدتر مامانتم زندایم بدتر من و مامانت بوووود فقط بیا بزو آینده و   مال اموال بجه های دایی من ببین ازدواجم نکردن ربطی ب سرزنش و سرکوفت نداره..... 

هیچ وقت ب گذشته برنگرد  

بیخیال مادره دیگه خب چرا شلخته ای کاراتو خودت بکن ک گیر نده اتفاقا این گیر دادنا خوبه اینده چه شوهر کنی چ مستقل شی از عهده خودت بر میایی فامیله ما تا دخترش کم سنتر بود اصلا کار بهش نمیداد الان شوهر کرده تو خونش از بوی گند و کثیفی نمیتونی بشینی

بنظرم نسل ما خیلی گناه داره چون از لحاظ فرهنگی انگار خانواده هاشدن اصحاب کهف و بچه ها شدن مردم شهر که هیچ سنخیتی باهم ندارن براهمین جز اعصاب داغون چیزی برا بچه ها نمیذارن 

بیخیال مادره دیگه خب چرا شلخته ای کاراتو خودت بکن ک گیر نده اتفاقا این گیر دادنا خوبه اینده چه شوهر ...

می دونی ته این رفتارا قراره چی بشه فردا اینکه عروسی کردم با مامانم قطع ارتباط میکنم و سالی یه بارم نمیام خونش می دونی چن وقته به صورتش نگاه نمی کنم می ددنی ازش فراریم نمی دونی اینکه بچه های بقیه با روحین شادن و چیزی که مامان من ازم ساخته غم و غصس فقط اینکه کافی نیستم 

2706