2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه خنچه.رو خانواده داماد ميخريدن 

اينا رسم جديده 

چون پرسيدي گفتم

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
2731

اره خیلی از رسم های اشتباه همون قدیم جا موند خداروشکر

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

بگو قدیم قدیمه الان حال رو بچسب چون داری توی حال زندگی میکنیم 

🫣جدید نیستم رمز عبور فراموش شده....   یه مامان کوچولو ۱۹ساله...که عاشق اسم دیاکو بود روی پسرش بزاره اما قوم الضالمین شوهر نزاشتن...😕 میشه برای صاحب خانه شدن همه جوان ها هم‌چنین من دعا کنید ؟ ممنونم مهربونا😇🥺♥️

بگومگه میخواستن خودشون استفاده کنن که به سلیقه ی خودشون میخریدن؟ 

الکیه بابا اصلاکوتاه نیا 

والازمان مامان منم خریدعروسی داشتن وهمه چیزباسلیقه ی عروس ودامادانتخاب میشده

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
۹ ماه پیش عقد کردم بعد سر سفره عقد هیچ هدیه ایی به من ندادن حالا میگه بعد عقد باید برای داماد هدیه م ...

چ پررو

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💗خاله جون برام صلوات میفرستی تا سلامت بیام تو بغل مامانم؟🙏زیر ۱۸سال ریپ نزنه🙏

از نظر صحت حرفش بله، خود خانواده داماد به سلیقه خودشون میخریدن میاوردن، ولی شما بگو الان زمان قدیم نیست مادرجان ممکنه چیزی پسندم نباشه پولش حیف میشه

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️
میگه خودم میرم به سلیقه خودم برات میخرم

بگو اون قدیم بوده الان دنیا فرق کرده ب هیچ عنوان قبول نکن . وگرنه تا اخرش باید ساکت بمونی. مادر شوهری ک انقد گستاخه باید از اول دمشو چید  حداقل نمیگه با هم بریم.

جنگ اول به از صلح اخر 

2706