2733
2739

سلام ، من روز ۱۳ دهم پریودم ( دوره هام ۲۸ روزست) رفتم سونوگرافی نوشته فولیکول غالب ۱۸ mm  و خلاصه نوشته همه چی طبیعیه ولی آخرش نوشته مایع آزاد مشهود نیس یعنی چی مایع آزاد ؟ اصلن مایع آزاد چی هست ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

خوب اندازه فولیکولت خوبه و آماده باروری هست

فولیکول تخمک آزاد نشده هست

مایع آزاد هم وقتی دیده میشه که تخمک آزاد شده

الان هنوز آزاد نشده پس میتونی اقدام کنی

اگر تخمک آزاد شه تا نهایت ۳۶ ساعت زنده میمونه

اگر میخوای از آزاد شدنش مطمئن شی به دکترت بگو بهت آمپول بده 

ولی از امشب اگر جنسیت برات مهم نیست اقدام کنی

2738
خوب اندازه فولیکولت خوبه و آماده باروری هست فولیکول تخمک آزاد نشده هست مایع آزاد هم وقتی دیده میشه ...

امکان داره اصلن آزاد نشه ؟ آخه من پریودم مرتب ۲۸ روزست کیتمم ۱۳ و ۱۴ پررنگ میشه ولی باردار نمیشم میگم نکنه اصلن تخمک آزاد نمیشه😕

فولیکولت که خیلی خوبه اقدام کن 

والا ۶ ماهه اقدام میکنم نمیشه ، مشکل خاصی هم فعلن شکر خدا نداریم ولی فکرم مشغوله چرا نمیشه جواب سونو رو نبردم دکتر نشون بدم 😔

موقع ازاد شدنش درد تخمک نداری؟ فک کنم روز 15 سونو بدی مایع ازاد مشاهده بشه 

چرا تمام علائم رو دارم حتی ببخشید ترشح زیاد ولی ۶ ماهه نمیدونم چرا باردار نمیشم دقیق از ۱۰ دهم اقدام میکنم تا ۱۵ دهم ولی نمیشه شوهرمم آز داده ولی خب موندم 😔

امکان داره اصلن آزاد نشه ؟ آخه من پریودم مرتب ۲۸ روزست کیتمم ۱۳ و ۱۴ پررنگ میشه ولی باردار نمیشم میگ ...

اگر آزاد نشه که تبدیل به کیست میشه

شاید اسپرم شوهرتان مشکل داره یا لوله هاتون گرفتگی داره

یه وقتایی تخمک و اسپرم باهم لقاح پیدا میکنن ولی لوله هایی که مسیر رحم هستن برای اینکه جنین در رحم جایگزین شه مسدود هستن بنابراین راه تخمک لقاح یافته بسته س و از بین می ره و حاملگی اتفاق نمیوفته 

موقع ازاد شدنش درد تخمک نداری؟ فک کنم روز 15 سونو بدی مایع ازاد مشاهده بشه 

این ماه روز ۱۵ میرم دوباره سونو میدم ، البته خدا کنه این ماه باردارشده باشم 😔

والا ۶ ماهه اقدام میکنم نمیشه ، مشکل خاصی هم فعلن شکر خدا نداریم ولی فکرم مشغوله چرا نمیشه جواب سونو ...

عزیزم استرسو از خودت دور کن ماهم یک سال تو اقدام بودیم ولی همون ماهی که فکرشو نمیکردم باردار شدم

2706