2733
2734
عنوان

خانمای وارد به سونوگرافی و تخمکگذاری میشه بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 11250 بازدید | 25 پست
اگر آزاد نشه که تبدیل به کیست میشه شاید اسپرم شوهرتان مشکل داره یا لوله هاتون گرفتگی داره یه وقتای ...

شوهرم آز داده مشکل نداره ، خودمم باید برم عکس رنگی تا متوجه بشم لوله هام بستس یا نه که اونم بدجور میترسم 😞

چرا تمام علائم رو دارم حتی ببخشید ترشح زیاد ولی ۶ ماهه نمیدونم چرا باردار نمیشم دقیق از ۱۰ دهم اقدام ...

ترشحات منم زیاد بود ولی اصلا فولیکول خوب نداشتم . ماهی که لتروزول خوردم اصلا ترشحات نداشتم و باردار شدم . اگه این ماه باردار نشدی ماه بعد پانزدهم برو سونو که ببینی ازاد شده یا نه . 

مامانِ دوتا دختر ناز 🌸🌸
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم استرسو از خودت دور کن ماهم یک سال تو اقدام بودیم ولی همون ماهی که فکرشو نمیکردم باردار شدم

خداروشکر 🙏 دعا کنین منم بشم ، از دوا درمونو دکترا و عکس رنگی وحشت دارم اصلن دوس ندارم دوا درمون باردار بشم تست پاپ اسمیرم به زور دادم 😔

2731
شوهرم آز داده مشکل نداره ، خودمم باید برم عکس رنگی تا متوجه بشم لوله هام بستس یا نه که اونم بدجور می ...

عکس رنگی هیچ ت‌رس نداره

خیلی هم اسونه

به نظرم اگر چند ماه اقدام کردی و نشد حتما برو عکس بگیر تا بدنت آماده باردار ی شه و شانس حامله شدنت با گرفتن عکس رنگی نود درصد بالا میره

عکس رنگی هیچ ت‌رس نداره خیلی هم اسونه به نظرم اگر چند ماه اقدام کردی و نشد حتما برو عکس بگیر تا بد ...

همه میگن به شدت درد داره 😭 منم خیلی حساسم والا پاپ اسمیرم به سختی انجام میدم چه برسه به عکس رنگی 😭😭😭😭

همه میگن به شدت درد داره 😭 منم خیلی حساسم والا پاپ اسمیرم به سختی انجام میدم چه برسه به عکس رنگی 😭 ...

نه من انجام دادم درد نداشت

قابل تحمله حسابی

فقط یکم به زیر شکم فشار وارد میشه که کاملا قابل حامله

منم خیلی میترسیدم یعنی ترسانده بودنم ولی رفتم ده دقیقه ای انجام دادم و اومدم

نه من انجام دادم درد نداشت قابل تحمله حسابی فقط یکم به زیر شکم فشار وارد میشه که کاملا قابل حامله ...

اگه این ماهم نشم میرم لااقل خیالم راحت بشه مشکلی نیس 😔