2737
2739
عنوان

بیقراری نوزاد در شب

93 بازدید | 16 پست

سلام 

دختر من 25روزشه 

اصلا خواب نداره

شیرخودمو میدم

شبها همش نازه میزنه زور میزنه نمیخوابه 

چکار کنم

کولیکم داره

چی بخورم؟ نفغ نکنه 

و چی بخورم شیرم چرب شه و نفغ نکنم 

بخداااااااااااااااااا خسته شدم 😕 

کمک هم ندارم

عزیزم خسته نشو تازه فرشته کوچولوت ۲۵ روزشه.

چیزایی ک نفخ میاره کمتر بخور یا بعدش یکم عرق نعنا بخور.

من ک خودم این کارو میکردم مثلا آبگوشت میخوردم بعدش بلافاصله یکم عرق نعنا میخوردم 

خدایاا همیشه توکلم به خودت بوده ،نا امیدم نکن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم فعلا سعی کن غذاهای ساده بخوری مثل مرغ آب‌پز ساده، گوشت و آبگوشت ساده بخور و، هندوانه، خیار، مغزیجات، لوبیا نخود لپه بادمجان، گرمک را هم نخور نفخ داره بدام و گردو را می تونی بخوری. خودت بعد از غذا دو قاشق عرق نعنا بخور 

2731
2738
بخدا هیچی نمیخورم میترسم احساس میکنم شیرم ابکی شده چی بخورم چرب شه بخدااااا انقدررررر خسته ...

شیرت کم.نیست بچتم گشنه نیست بچه های کولیکی حریصن هرچی میخورن سیری ندارن.چون دلشون دردمیکنه مک میزنن ک اردم بشن وگرنه گشنه نیست

بخدا هیچی نمیخورم میترسم احساس میکنم شیرم ابکی شده چی بخورم چرب شه بخدااااا انقدررررر خسته ...

عزیزم صبور باش، میگذره این روزها، پسر من هم کولیک داره هم ریفلاکس و هم حساسیت، همش باید بغلش کنم دیسک کمرم دارم از درد همش به خودم می پیچم ولی خندش را که می بینم دوباره جون میگیرم. 

2706